• Łańcuchy i pasy uwięzi dla bydła

image

  • Parametry

Oferujemy solidne i trwałe pasy uwięzi dla krów oraz łańcuchy uwięzowe dla bydła wyróżniające się bardzo wysoką wytrzymałością i niezawodnością. Do ich wykonania użyto najwyższej jakości stali oraz elastycznego i odpornego na uszkodzenia nylonu. Produkowane są z dbałością o każdy szczegół z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, dzięki temu nie tracą swoich właściwości użytkowych nawet po wielu latach użytkowania w trudnych warunkach panujących w budynkach inwentarskich. Jednocześnie nasze pasy uwięzi dla bydła są bardzo delikatne dla zwierzęcej skóry, nie powodują dyskomfortu ani podrażnień. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą obejmującą wysokiej klasy produkty do poskramiania i kontroli zwierząt.

Pasy uwięziowe dla bydła

Szukają Państwo trwałych i niezawodnych produktów do hodowli bydła? W naszej ofercie posiadamy niezwykle solidne pasy uwięziowe dla bydła oraz łańcuchy uwięzi dla krów. Zapewniamy przy tym profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego produktu w pełni dopasowanego do Państwa potrzeb i wymagań. Nasze solidne łańcuchy uwięziowe dla bydła z oferty sklepu rolnet.pl występują w kilku wersjach. Posiadamy łańcuchy uwięzowe dla krów mlecznych oraz innych ras bydła, łańcuchy żłobowe służące do utrzymania zwierzęcia na stanowisku przy żłobie, łańcuchy do łączenia bydła, a także łańcuchy pionowe do przegród stanowiskowych typu A, oraz pasy uwięzowe dla krów, wykonane z bezpiecznego dla zwierząt nylonu.

Łańcuchy uwięzi dla bydła

Polecamy Państwu bardzo wytrzymałe łańcuchy uwięzi dla bydła wykonane z odpornej na zniszczenie stali. Jest to niezbędny element wyposażenia każdego budynku inwentarskiego. Oferowane łańcuchy uwięziowe dla krów ułatwiają zachowanie porządku i dyscypliny wśród zwierząt hodowlanych. Zapobiegają niewłaściwym zachowaniom oraz umożliwiają hodowcy spokojne wykonywanie codziennej pracy z żywym inwentarzem, a także zwiększają bezpieczeństwo zwierząt. Posiadamy łańcuchy żłobowe, których konstrukcja pozwala w bezpieczny i bezstresowy sposób utrzymać zwierzę w przeznaczonym dla niego stanowisku, a jednocześnie nie utrudnia ruchów i nie powoduje uczucia dyskomfortu. Posiadamy także łańcuchy do wiązania bydła na czas transportu lub prowadzenia na obszarze gospodarstwa oraz pasy uwięzi dla krów, byków i cieląt.

Wysokiej jakości sprzęt do hodowli bydła

W sklepie internetowym rolnet.pl znajdą Państwo szeroki wybór akcesoriów przeznaczonych do wyposażenia budynków inwentarskich i stanowisk dla zwierząt. Oferujemy bogatą gamę produktów do hodowli bydła, w tym łańcuchy i pasy uwięziowe dla krów, wykonane z trwałego nylonu. Posiadamy niezbędny sprzęt ułatwiający hodowcy codzienną opiekę nad żywym inwentarzem. W rolnet.pl mamy bardzo trwałe kantary dla krów, cieląt i buhajów oraz liny do prowadzenia bydła i obroże w bardzo wielu rozmiarach. W naszym sklepie oferujemy wyłącznie najwyższej jakości produkty wykonane z bardzo trwałych i solidnych materiałów.

Sklep rolnet.pl – szeroki asortyment produktów

Sklep rolnet.pl oferuje wszystko, co potrzebne jest w każdym gospodarstwie hodowlanym. Posiadamy niezawodny sprzęt do hodowli bydła, drobiu i trzody chlewnej, a także produkty ułatwiające pracę w hodowli gołębi, owiec i koni. Każdy hodowca znajdzie u nas to, czego potrzebuje. Systematycznie poszerzamy nasz asortyment, starając się spełniać wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. W ofercie naszego sklepu można znaleźć również wysokiej jakości artykuły dla gospodarstw rolnych i ogrodniczych.