• Kantary dla bydła

image

  • Parametry

Polecamy Państwu wysokiej jakości kantary dla bydła mięsnego i krów mlecznych. Wykonane z bardzo solidnych materiałów uzdy to niezbędny element wyposażenia każdej hodowli. Jest to część uprzęży służącej do prowadzenia i przywiązywania zwierzęcia w bezpieczny i bezstresowy sposób na czas transportu oraz różnorodnych prac pielęgnacyjnych czy badań weterynaryjnych. W naszym sklepie posiadamy kantary z solidnych i trwałych materiałów. Przeznaczone są dla zwierząt każdej wielkości. Wyposażone są w możliwość regulacji w szerokich zakresach, co pozwala na idealne dopasowanie do indywidualnej budowy anatomicznej krowy oraz byka. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie niezbędne akcesoria, jakie powinny znaleźć się w każdym gospodarstwie hodowlanym. Wysokiej klasy kantary znacznie ułatwią wykonywanie codziennych obowiązków podczas pracy z żywym inwentarzem. Czym się wyróżniają oferowane uzdy?

Kantary dla krów – bezpieczeństwo zwierzęcia i hodowcy

Poskromienie dużego i ciężkiego zwierzęcia nie jest łatwą sprawą. Każda czynność związana z codzienną pielęgnacją, dojenie czy badania weterynaryjne to niezwykle stresogenne sytuacje, które wywołują zdenerwowanie u byka czy krowy. Dlatego bardzo ważne jest posiadanie odpowiednich narzędzi i akcesoriów przeznaczonych do poskramiania bydła, takich jak kantary. Tego typu sprzęt znacznie usprawni wykonywanie pracy oraz zapewni bezpieczeństwo zwierzęciu i hodowcy. Kantary pozwalają na wygodne prowadzenie zwierzęcia oraz ułatwiają jego kontrolowanie. W naszej ofercie posiadamy kantary przeznaczone dla dużych i narowistych buhajów, krów mlecznych, a szerokie możliwości regulacji pozwalają na dopasowanie ich rozmiaru do wielkości innych zwierząt hodowlanych, takich jak osły, konie czy muły. Kantary umożliwiają bezpieczne przeprowadzanie wielu prac przy zwierzęciu łącznie z czyszczeniem i dojeniem.

Kantary dla bydła z wysokiej jakości materiałów

Kantar to niezwykle ważna część uprzęży dla bydła, która w znacznym stopniu wpływa na bezpieczeństwo podczas prac w hodowli. Dlatego uzdy powinny być wykonane wyłącznie z najlepszych materiałów. Takie kantary znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym. Przygotowaliśmy produkty wykonane z bardzo odpornych na zniszczenie materiałów, takich jak taśma nylonowa wzmocniona pasami ze skóry naturalnej. Posiadają wygodną regulację w części szyjnej oraz nosowej. Dzięki temu bardzo łatwo można je dopasować do każdego zwierzęcia. W części szyjnej zastosowano bardzo solidną klamrę służącą do regulacji długości kantara. Ściągacz z metalowego łańcucha umożliwia regulowanie obwodu uzdy oraz ułatwia prowadzenie zwierzęcia. W naszej ofercie posiadamy także kantar dla bydła wykonany z bardzo wytrzymałej i grubej skóry naturalnej. Wyposażony w regulacje długości i obwodu, solidne okucia i dodatkowe przeszycia wzmacniające całą konstrukcję. Oferujemy także lekkie kantary sizalowe. Wszystkie oferowane modele kantarów wyróżniają się solidnością i estetycznym wykonaniem z najlepszych materiałów, które nie podrażniają delikatnej zwierzęcej skóry.

Produkty do hodowli bydła w sklepie rolnet.pl

Sklep internetowy rolnet.pl oferuje bardzo bogaty asortyment produktów dla gospodarstw rolnych i hodowlanych. U nas znajdą Państwo solidne i trwałe akcesoria do poskramiania i kontroli bydła. Znacznie ułatwią one wykonywanie codziennych obowiązków w oborze oraz zwiększą poczucie bezpieczeństwa u zwierzęcia i hodowcy. Polecamy także produkty do hodowli drobiu i trzody chlewnej. Mamy także ofertę skierowaną dla hodowli gołębi, owiec, królików i koni. Posiadamy również sprzęt niezbędny do pielęgnacji ogrodu, wysokiej jakości odzież roboczą oraz części do maszyn.