• Preparaty, dezynfekcja i dezynsekcja drobiu

image

  • Parametry

Utrzymanie drobiu w jak najlepszej kondycji nie należy do łatwych zadań, szczególnie gdy mamy pod opieką całą fermę. Ważne jest odpowiednie zadbanie nie tylko o same zwierzęta, lecz także o miejsce, w którym się znajdują. W tym celu warto wykorzystać preparaty dla drobiu, których zadaniem jest dezynfekcja przestrzeni oraz dezynsekcja. W ofercie sklepu Rolnet można znaleźć wiele środków, które pozwolą pozbyć się zarazków i owadów zagrażających zdrowiu zwierząt.

Preparaty dla drobiu – dlaczego warto je stosować?

Dbanie o zdrowie drobiu składa się z działań na wielu polach – liczy się zarówno specjalistyczna dieta oraz odpowiednia suplementacja, jak i utrzymanie czystości w pomieszczeniach. Na tym polu przydadzą się preparaty dla drobiu, których zadaniem jest przede wszystkim wyeliminowanie drobnoustrojów z kurników lub hangarów fermy. Preparaty dla kur przeznaczone do dezynfekcji potrafią skutecznie zabić większość bakterii z różnych powierzchni, a także tych znajdujących się na narzędziach i urządzeniach.

W naszej ofercie znajdują się również płyny na piórojady i inne pasożyty, które mogą bezpośrednio zagrażać zdrowiu kur. Wszystkie dostępne w sklepie Rolnet preparaty dla kur są dokładnie przebadane pod kątem zdrowia i bezpieczeństwa, co sprawia, że są rekomendowanym wyborem dla drobiu.

Preparaty dla drobiusklep Rolnet

Oferujemy szeroki wybór różnych preparatów, które pozwolą skutecznie zadbać o zdrowie drobiu. Preparaty dla kur dostępne w asortymencie sklepu Rolnet są wykonane z najwyższej jakości składników, dzięki czemu mogą zapewnić efektywne działanie bez skutków ubocznych. Co więcej, z nami mogą Państwo zawsze liczyć na korzystny stosunek jakości do ceny. Zapraszamy do zapoznania się z preparatami, które umożliwią sprawną dezynfekcję, dezynsekcję i ochronę zdrowia kur.