• Parametry

Hodowla kóz nie należy do spraw prostych, szczególnie jeśli nie mają Państwo odpowiednich akcesoriów. Nasz sklep zapewnia jednak wszystko, co niezbędne w tym zakresie. W tej kategorii czekają na Państwa produkty do pielęgnacji kóz. Oferta obejmuje między innymi wygodne w użyciu i bardzo skuteczne noże do korekcji racic. Oczywiście to jedynie przykład, zachęcamy do przejrzenia wszystkich możliwości. W przypadku jakichkolwiek pytań wystarczy jeden telefon!

Pielęgnacja kóz

Akcesoria do pielęgnacji kóz mogą w znacznym stopniu poprawić wyniki produkcji oraz reprodukcji tych zwierząt. Wszystko ze względu na fakt, że w wielu przypadkach są to elementy pozwalające zadbać o racice tych zwierząt. Dlaczego są one tak ważne? Ewentualny brak zainteresowania hodowcy pielęgnacją racic może powodować ból, dyskomfort, brak apetytu, a w konsekwencji oczywiście znacznie mniejsze ilości produkowanego mleka oraz problemy z reprodukcją. Warto więc zdecydować się na produkty, jakie mają Państwo do wyboru w naszym sklepie, między innymi noże do korekcji racic, koncentraty do kąpieli racic czy też tarniki. Wszystko, co niezbędne!

Preparaty do pielęgnacji racic

Pielęgnacja racic powinna opierać się na regularnym czyszczeniu, a w tym pomogą między innymi środki do pielęgnacji racic marki Claufit, których nie zabrakło w naszym asortymencie. Co ważne, produkt ten stosowany regularnie chroni naturalny dobrostan racic i kopyt. Przeznaczony jest nie tylko dla kóz, ale również bydła, koni czy owiec, dzięki czemu może być stosowany w każdym gospodarstwie, w którym takie zwierzęta są hodowane. W asortymencie czekają na Państwa także silnie skoncentrowane żele przeznaczone do nakładania na chore racice za pomocą pędzla. Produkt ten skutecznie wpływa na poprawę stanu zdrowia racic. Chcemy także zaproponować Państwu wiele innych przydatnych akcesoriów i środków, w tym butelki do pojenia kóz i owiec.

Noże do korekcji racic u kóz

Noże do korekcji racic u kóz to kolejne produkty, które wprowadziliśmy do asortymentu tej kategorii. Modele są najczęściej obustronne, dzięki czemu efektywność pracy będzie stać na wysokim poziomie. Co więcej, łatwo je ostrzyć, co pozwala pracować bez najmniejszych kłopotów przez długi czas eksploatacji sprzętu. Ostrza mają duży promień, a idealnie wyprofilowana rączka zapewnia maksymalną precyzję i wygodę. Warto dodać, że same ostrza są stalowe, ale rączki wykonano z drewna, co znacząco wpływa na komfort pracy. Polecamy przejrzeć wszystkie dostępne noże do racic i wybrać produkt przystosowany do Państwa indywidualnych potrzeb.

Tarniki do kopyt kóz

Tarniki do kopyt kóz służą oczywiście do ścierania zewnętrznej warstwy, narastającej nieustannie i wpływającej na pogorszenie się stanu racic. Co więcej, kopyta, które nie są pielęgnowane, mogą zacząć boleć, co wpłynie na produkcję i reprodukcję u kóz. Przygotowaliśmy tarniki z rączką oraz wersje dwustronne, ich długość wynosi około 35 centymetrów, są wyposażone w większe i głębsze ostrza, a także takie, które mają za zadanie tylko wyrównać racice. Jeśli szukają Państwo innych produktów, polecamy sprawdzić akcesoria do znakowania owiec i kóz.

Koncentraty do kąpieli i smoły bukowe

Pielęgnacja kóz naszymi koncentratami do kąpieli to coś, o czym hodowcy nie mogą zapomnieć. Silnie skoncentrowane, ekologiczne produkty mogą być wykorzystywane w przypadku kóz, ale również bydła, owiec czy też trzody chlewnej. Mają działanie bakteriobójcze, a ponadto tworzą ochronną powłokę filmową na powierzchni całych racic. Warto tutaj podkreślić, że taki efekt można uzyskać podczas regularnego stosowania tych preparatów. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.