• Preparaty do pielęgnacji racic u kóz

image

  • Parametry

Racice u kóz wymagają regularnej pielęgnacji, co będzie miało wpływ na zdrowie całego organizmu, a także komfort życia tych zwierząt. Dlatego też w naszym sklepie internetowym pojawiła się kategoria, w której czekają preparaty do pielęgnacji racic u kóz. Dostępne produkty pochodzą od cenionych dostawców, zostały przygotowane z myślą o klientach wymagających. Zachęcamy do przejrzenia między innymi koncentratów do kąpieli racic. Oczywiście asortyment obejmuje znacznie więcej produktów.

Preparaty do pielęgnacji racic u kóz

Przygotowaliśmy długą listę preparatów do pielęgnacji racic u kóz, a wszystko po to, aby zaspokoić główne potrzeby samych zwierząt oraz oczekiwania hodowców. W naszym asortymencie nie zabrakło smoły bukowej, koncentratów do kąpieli racic czy też bardzo wydajnych, jednocześnie niezwykle skutecznych skoncentrowanych żeli. Produkty, jakie udostępniamy, pochodzą od firm znanych i lubianych wśród hodowców. Zdecydowaliśmy się mocno zdywersyfikować nasz asortyment tak, aby każdy mógł odszukać rozwiązanie spełniające jego wszelkie oczekiwania. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo u nas to, czego aktualnie szukają.

Żele pielęgnacyjne do racic

Żele pielęgnacyjne do racic to jeden z produktów przydatnych podczas regularnego usuwania zanieczyszczeń z tej części ciała kóz. Produkt został silnie skoncentrowany, a co za tym idzie, sprawdzi się świetnie przy długotrwałym użytkowaniu. Wpływa na proces keratynizacji rogu racicy, wspomaga proces odbudowy tkanki, a przy tym zapobiega schorzeniom, które mogłyby pojawiać się po uszkodzeniach mechanicznych naskórka. Warto także podkreślić, że zapewnia delikatny, jednocześnie bardzo skuteczny film, który chroni przed ewentualnymi infekcjami bakteryjnymi. Zachęcamy do skorzystania z tej opcji, a w przypadku pytań – do kontaktu.

Koncentraty do kąpieli racic

Mamy dla Państwa wyjątkowo skuteczne, a przy tym w pełni bezpieczne koncentraty do kąpieli racic. Środki te za sprawą skoncentrowanych związków aktywnych wystarczą na długi czas. Co ważne, są ekologiczne, co z pewnością doceni wielu hodowców. Warto jednocześnie dodać, że koncentraty do kąpieli racic mogą być stosowane również w przypadku bydła, owiec czy trzody chlewnej. Mają działanie bakteriobójcze, a przy tym również tworzą ochronną powłokę filmową na racicach. Co ciekawe, również w małych stadach, gdzie kąpiel racic nie jest często stosowana, można używać naszego koncentratu. Wystarczy wykonać oprysk racic z pomocą spryskiwaczy. Zachęcamy również do przejrzenia pozostałych produktów w ofercie, mamy między innymi akcesoria do pojenia kóz.

Smoły bukowe do racic u kóz

Preparaty do pielęgnacji racic u kóz występują u nas w wielu wydaniach. Tym razem chcemy przedstawić Państwu smołę bukową. To środek, którego główna substancja od wielu lat służy do pielęgnacji kopyt i racic. Regularnie stosowana smoła bukowa doskonale chroni przed grzybicą, a przy tym świetnie dezynfekuje racice. Poza hodowlą kóz wykorzystywana jest także w zapobieganiu obgryzaniu drzew przez dziką zwierzynę, jeśli to właśnie z tym macie Państwo problem.

Szeroki wybór produktów i ich pojemności

Wszystkie dostępne preparaty do pielęgnacji racic u kóz występują w różnych opakowaniach. Dzięki temu nasi klienci mają szansę doboru produktu, który spełni ich oczekiwania. Wszystko to ze względu na ekologię oraz oszczędność. Preparaty znajdują się w pojemnikach mieszczących nawet 20 litrów! Są jednak też te bardzo małe, między innymi o pojemności 250 mililitrów. Oczywiście ostateczny wybór należy do Państwa.