• Tarniki do kopyt kóz

image

  • Parametry

Szukają Państwo sprawdzonych, dobrze wykonanych produktów do pielęgnacji kopyt u kóz? W takim razie zachęcamy do przejrzenia asortymentu dostępnego w tej kategorii. Poniżej czekają między innymi tarniki do kopyt kóz, wykonane z solidnych materiałów, wygodne w użyciu, a przy tym w pełni skuteczne. Dzięki tarnikom pielęgnacja kopyt będzie banalnie prosta i jednocześnie w pełni bezpieczna dla samych zwierząt. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Tarniki do kopyt kóz

Kopyta kozy po pewnym czasie mocno zarastają zarówno materiałem biologicznym, jak i wszelkiego rodzaju tworzywami i substancjami, z jakimi koza ma do czynienia każdego dnia. Dlatego tak ważne jest czyszczenie i usuwanie nadmiernych warstw na kopytach kóz. W tym pomogą nasze tarniki, które zostały wyposażone w powierzchnie ścierające o wysokiej skuteczności. Oferta obejmuje modele zróżnicowane pod kątem wymiarów czy też rodzaju powierzchni, tutaj mowa głównie o głębokości i liczbie nacięć. Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie produkt, którego aktualnie potrzebuje. Chcemy także dodać, że oferta naszego sklepu obejmuje wiele innych produktów, takich jak środki do pielęgnacji racic u kóz.

Tarniki do kopyt z rączką – wygoda pracy

Tarniki do kopyt kóz z rączką to bez dwóch zdań bardzo wygodne rozwiązanie. Nie da się ukryć, że gdy hodowca ma pełną kontrolę nad ruchami, usuwanie nadmiernej tkanki z tej części ciała kozy jest znacznie szybsze i dokładniejsze. Co więcej, wszystko to przekłada się na większe bezpieczeństwo! Tarnik do kopyt z rączką ma standardową długość 35 centymetrów w przypadku wszystkich dostępnych egzemplarzy. Wyróżnia go bardzo duża powierzchnia ścierająca o tej samej strukturze. Wszystko to ma na celu zaspokojenie potrzeb hodowcy oraz umożliwienie zadbania o racice każdej kozy w stadzie.

Długie tarniki do kopyt kóz

Poszukują Państwo długich i skutecznych tarników do kopyt kóz? W takim razie zachęcamy do wyboru modelu dwustronnego, który zapewnia najwyższą efektywność pracy. Oczywiście w ofercie naszego sklepu internetowego nie mogło zabraknąć wersji z rączką, o czym już pisaliśmy. Każdy z dostępnych egzemplarzy sprawdzi się świetnie w trakcie pracy, a to ze względu na długość wynoszącą 35 centymetrów. Co ważne, niemal na całej powierzchni tarników znajduje się powierzchnia ścierająca, dlatego też w przypadku zużycia się jednej z części, można korzystać z pozostałej strony bez najmniejszych kłopotów. Warto podkreślić, że w naszej ofercie nie zabrakło pozostałych akcesoriów do pielęgnacji, ale również do żywienia kóz i owiec.

Trwałe tarniki do kopyt – wysoka jakość materiału

Tarniki do kopyt kóz wykonane zostały z najwytrzymalszych materiałów. Jest to głównie stal nierdzewna, która doskonale radzi sobie z tkanką racic. Należy tutaj zwrócić uwagę, że oferowane produkty są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także kontakt z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, w tym również z wilgocią. Co to oznacza dla hodowcy? Możliwość długiej, bezproblemowej eksploatacji w każdych warunkach, również na zewnątrz.

Dwustronne tarniki do kopyt

Dwustronne tarniki do kopyt to jedna z najciekawszych propozycji w ofercie naszego sklepu. Otrzymują Państwo produkt z dwoma powierzchniami ściernymi. Jedna z nich jest bardzo ostra i ma głębokie nacięcia, dzięki czemu z łatwością odetną Państwo przerośniętą tkankę. Druga z kolei jest gładsza i płytsza, służy przede wszystkim do wyrównania powierzchni kopyt. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich dostępnych opcji oraz do zakupu jednej z nich. W przypadku pytań wystarczy jeden telefon lub wiadomość e-mail do nas, aby uzyskać wyjaśnienia!