• Noże do korekcji racic u kóz

image

  • Parametry

Hodowcy kóz doskonale zdają sobie sprawę z tego, jaką rolę w życiu tych zwierząt odgrywają racice. Dlatego też ich regularna pielęgnacja jest wręcz niezbędna. Jednak do tego potrzebne są odpowiednie produkty, a jednym z nich są noże do korekcji racic. Zdecydowaliśmy się więc wprowadzić do naszego sklepu internetowego kategorię, w której nie zabraknie tego rodzaju asortymentu. Poniżej czekają na Państwa modele zróżnicowane, wykonane przez cenionych dostawców.

Noże do korekcji racic u kóz

Noże do korekcji racic u kóz mają bardzo duże znaczenie w hodowli tych zwierząt. Wszystko dlatego, że racice mogą odpowiadać za zły stan produkcji mleka czy też reprodukcji kóz. Dzieje się tak, ponieważ racice uszkodzone lub przerośnięte sprawiają zwierzętom ból oraz dyskomfort. Tylko i wyłącznie regularna pielęgnacja racic może zapobiegać takim problemom. W naszym asortymencie czekają na Państwa noże do korekcji wykonane z najwyższej jakości materiałów, bardzo ostre, jednocześnie niezwykle wygodne podczas pracy. Również ich skuteczność stoi na wysokim poziomie, co przełoży się na efektywność. Zachęcamy jednocześnie do przejrzenia wielu innych przydatnych akcesoriów, takich jak środki do pielęgnacji dla kóz.

Ostre noże do korekcji racic

Dostępne w naszym sklepie internetowym noże do korekcji racic cechują się bardzo dużą ostrością. Wszystko za sprawą zastosowania sprawdzonej stali, a przy tym ostrzeniu przy pomocy nowoczesnych maszyn i urządzeń. To oczywiście w pozytywny sposób wpływa na sam proces korekcji, który przebiega bezproblemowo, a przy tym szybko. Oczywiście istnieje możliwość samodzielnego naostrzenia noży, gdy te po latach służby będą powoli się tępić. Jednak nie tylko ostrość definiuje dostępne w ofercie modele. Warto tutaj również zwrócić uwagę na sam kształt ostrza dostosowujący się do racic. W tych modelach wszystko zostało stworzone tak, aby ułatwić pracę hodowcom.

Wygodna korekcja racic – noże o idealnym kształcie

Noże do korekcji racic o idealnym kształcie znacznie przyspieszają pracę hodowcy. Nie można jednak zapomnieć o tym, że wpływają mocno na bezpieczeństwo całego procesu usuwania nadmiernej ilości tkanki. Źle wyprofilowany nóż mógłby w pewnym miejscu zbyt głęboko wciąć się w racicę, a to doprowadziłoby do ogromnego bólu, w konsekwencji dużych problemów ze zdrowiem zwierzęcia. Oczywiście nawet z właściwym nożem należy uważać podczas pracy, aby kozie nie stała się krzywda. Jeżeli szukają Państwo innych produktów dla hodowców kóz, zachęcamy do przejrzenia pozostałych kategorii w tym tej, w której czekają akcesoria do pojenia.

Noże do korekcji racic – obustronne i lewe

Nasza oferta obfituje w noże do korekcji racic o zmiennej strukturze, kształcie czy też wymiarach. Zdecydowaliśmy się na dywersyfikację z prostego powodu: kozy w różnym wieku mają różne racice. Ponadto sam hodowca może decydować o tym, czy woli większy produkt, czy też mniejszy w zależności od tego, który będzie lepiej leżał w jego dłoniach. To nie koniec, przygotowaliśmy wersje jedno– i obustronne noży do korekcji racic. To także ma ogromny wpływ na decyzję.

Trwała stal gwarancją długiej eksploatacji noży do racic

Wykorzystanie stali nierdzewnej w przypadku ostrza to gwarancja długiej i bezproblemowej eksploatacji noży do korekcji racic. Materiał ten jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne, ponadto można go z łatwością ponownie naostrzyć. Sama rączka jest z drewna, także bardzo trwała, delikatna w dotyku i zawsze świetnie wyprofilowana. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo nóż idealnie dopasowany do Państwa potrzeb. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.