• Preparaty do mycia i dezynfekcji

image

  • Parametry

Dezynfekcja powierzchni hodowlanych powinna być przeprowadzana regularnie, jeśli zależy Państwu na zdrowiu i dobrostanie zwierząt. Dezynfekcja powierzchni pozwala również na zmniejszenie ryzyka wystąpienia uszczerbków na zdrowiu ludzi, którzy zajmują się rolą i hodowlą. Niezależnie od tego, czy chodzi o preparaty do mycia powierzchni gospodarskich, preparaty do dezynfekcji powierzchni hodowlanych czy też innego rodzaju preparaty do dezynfekcji – sklep Rolnet posiada je w swojej ofercie w bardzo przystępnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Dlaczego dezynfekcja powierzchni gospodarskich jest tak ważna?

Stabilny stan zdrowia zwierząt to jeden z czynników wpływających na pomyślne prowadzenie hodowli. Związek z tym ma nie tylko odpowiednie karmienie zwierząt, przykładowo trzody chlewnej, lecz także profilaktyka w formie dbania o przestrzeń, w jakiej przebywają. Nierzadko gruntowne mycie czy dezynfekcja przestrzeni hodowlanych przy użyciu specjalistycznych środków, takich jak preparaty do mycia powierzchni hodowlanych oraz preparaty do dezynfekcji powierzchni, są zaniedbywane. Powoduje to sporą liczbę upadków zwierząt i pogorszenie wyników produkcyjnych.

Aby zapobiegać ryzyku rozwinięcia się chorób, które wywoływać mogą różnego rodzaju zarazki i negatywne związki znajdujące się w pomieszczeniach, gdzie przebywają zwierzęta, dezynfekcja powierzchni hodowlanych powinna odbywać się regularnie. Choroby zakaźne mogą być niezwykle wyniszczające dla hodowanych zwierząt, dlatego warto pamiętać o takim zabiegu, jak dezynfekcja powierzchni gospodarskich.

Specjalistyczne preparaty do mycia powierzchni pozwalają na dokładne czyszczenie gospodarstwa

Aby właściwa dezynfekcja powierzchni mogła mieć miejsce, należy odpowiednio ją do tego przygotować poprzez mycie. W tym celu warto stosować rozmaite preparaty do mycia powierzchni gospodarskich, dzięki którym proces ten przebiegnie znacznie szybciej i skuteczniej. Aby móc zastosować preparaty do mycia, należy wyprowadzić z danego pomieszczenia zwierzęta, a także usunąć wszelkie sprzęty, pasze, słomy i tym podobne rzeczy. Mycie powinno odbywać się przy użyciu wody, często pod wysokim ciśnieniem, wymieszanej z detergentami, takimi jak profesjonalne preparaty do mycia powierzchni hodowlanych dostępne w sklepie Rolnet.

Jakie preparaty do dezynfekcji powierzchni warto stosować?

Preparaty do mycia to niejedyne środki, w które warto zainwestować. Niezwykle przydatne są również preparaty do dezynfekcji powierzchni gospodarskich. To właśnie one w głównej mierze odpowiedzialne są za usunięcie szkodliwych dla zdrowia zwierząt i ludzi drobnoustrojów. Preparaty do dezynfekcji powierzchni hodowlanych wykorzystuje się do dezynfekcji na sucho lub na mokro. Nierzadko przydatne okazują się także preparaty do dezynfekcji rąk umożliwiające oczyszczanie dłoni gospodarzy.

Niezależnie od tego, czy potrzebne są Państwu środki takie jak preparaty do dezynfekcji rąk, preparaty ochronne do skóry czy preparaty do dezynfekcji powierzchni gospodarskich – Rolnet oferuje je wszystkie i to w niezwykle korzystnych cenach. Kupując preparaty do mycia powierzchni i do dezynfekcji w naszym sklepie, mogą mieć Państwo pewność dobrego wyboru, który przełoży się na czystość gospodarstwa.