• Parametry

Zapewnienie odpowiednich warunków do życia dla zwierząt hodowlanych to przede wszystkim skupienie się na ich poprawnym żywieniu. W tym pomogą dostępne w naszym sklepie internetowym butelki do pojenia kóz oraz owiec, a także wygodne poidła już dla większych osobników. Mamy naprawdę duży wybór modeli, dzięki czemu znajdą Państwo u nas to, czego aktualnie potrzebują. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Pojenie kóz

Pojenie kóz jest jedną z najważniejszych czynności w hodowli młodych osobników. Konieczne jest zaspokojenie potrzeb żywnościowych, ale jednocześnie zapewnienie pełnego bezpieczeństwa tym zwierzętom. Dlatego też nasza oferta obejmuje produkty, które pomogą przy karmieniu. Mamy dla Państwa butelki do pojenia o zmiennych pojemnościach oraz poidła miskowe, które są bardzo wygodnym rozwiązaniem, szczególnie w przypadku braku czasu na osobiste karmienie kóz. Zadbaliśmy o to, aby asortyment opierał się na rozwiązaniach stworzonych przez największych dostawców na rynku. Mamy pewność, że poszczególne egzemplarze są trwałe, co przełoży się na długą i bezproblemową eksploatację.

Duży wybór poideł dla kóz

Poidła dla kóz, jakie mamy w ofercie, zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Należy tutaj zwrócić uwagę, że jest to materiał przystosowany do kontaktu z żywnością, a więc w pełni bezpieczny. Dostępne modele mają półokrągły kształt, bardzo wygodny z punktu widzenia kozy. Nie można zapomnieć o tym, że poidła miskowe mają zawory pływakowe, które uniemożliwiają przelewanie się wody wewnątrz. Pływak pozwala także samodzielnie regulować ilość wody znajdującej się w poidle. Tutaj należy podkreślić, że pojemność będzie różnić się w przypadku poszczególnych egzemplarzy tego samego produktu. Jeżeli szukasz innych akcesoriów dla tych zwierząt hodowlanych, sprawdź też nasze pozostałe kategorie.

Butelki do pojenia kóz

Butelki do pojenia kóz sprawdzą się zarówno w przypadku młodych, jak i tych starszych osobników. Wewnątrz może znaleźć się mleko lub woda wedle potrzeb zwierzęcia. Co ważne, przygotowaliśmy butelki wyposażone w innowacyjne nacięcia w smoczku, które w przeciwieństwie do tych z nacięciem krzyżowym są znacznie wytrzymalsze. Innowacyjne otwory odpowietrzające wpływają z kolei na to zapewnienie dostatecznej ilości powietrza podczas picia bez względu na jego szybkość. Wewnątrz naszych butelek nie powstaje próżnia, co za tym idzie, pojemniki nie mają tendencji do zapadania się. Sam smoczek w przypadku wszystkich wersji butelek jest wykonany z kauczuku syntetycznego.

Poidła miskowe dla kóz – funkcjonalny zakup

Poidła miskowe dla kóz są bez dwóch zdań jednym z najlepszych rozwiązań. Wszystko ze względu na fakt, że poziom wody w nich można regulować samodzielnie, a zwierzęta nie mają dostępu do pływaka. Pływaki pozwalają także na automatyczne napełnianie się poidła. Co za tym idzie, pojenie kóz jest bezobsługowe. Wszystkie poidła wykonane zostały z materiału ABS, bardzo solidnego, a jednocześnie w pełni bezpiecznego dla zwierząt. Poszczególne modele mają przyłącza z lewej oraz prawej strony, mogą więc być umieszczone w dowolnym miejscu. Są one ponadto proste w montażu, a to bez dwóch zdań duża zaleta. Pojemność poszczególnych egzemplarzy nieco się od siebie różni, najczęściej jest to od 2,5 do 3 litrów wody. Przepływ z kolei to maksymalnie 8 litrów na minutę.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące poideł miskowych lub butelek do pojenia kóz, zachęcamy do kontaktu, wystarczy jeden telefon lub wiadomość e-mail. Polecamy także przejrzeć pozostałe kategorie w naszym sklepie w tym tę, w której czekają akcesoria do znakowania owiec.