• Butelki do pojenia kóz

image

  • Parametry

Podczas początkowego okresu życia kóz i owiec niezbędne jest ich dokarmianie. W tym celu wykorzystuje się oczywiście mleko. Aby jego podanie było w pełni bezpieczne, a jednocześnie bardzo wygodne, stosuje się butelki do pojenia. Zdecydowaliśmy więc wprowadzić do naszego sklepu internetowego tego rodzaju produkty. Dostępnych jest wiele modeli do wyboru, między innymi o różnej pojemności. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich opcji.

Poidła butelkowe dla kóz

Butelki do pojenia dla kóz to bez dwóch zdań jedne z najważniejszych akcesoriów podczas dokarmiania tych zwierząt. Szczególnie mowa tutaj o młodych, kilkudniowych osobnikach. W naszym sklepie pojawiły się modele przystosowane do długiej i bezproblemowej eksploatacji, bardzo dobrze spisujące się na co dzień. Co warto podkreślić, poszczególne modele butelek do pojenia kóz różnią się od siebie, między innymi pojemnością. Zawsze jednak mają cechy wspólne, takie jak jakość wykonania czy też trwałość. Nie zabrakło innowacyjnych technologii zwiększających bezpieczeństwo zwierząt podczas ich karmienia. Chcemy jednocześnie dodać, że w ofercie sklepu są również produkty sprawdzające się w przypadku innych zwierząt hodowlanych, mamy między innymi akcesoria do znakowania owiec.

Różne pojemności butelek do pojenia dla kóz

Zdecydowaliśmy się wprowadzić do asortymentu butelki do pojenia dla kóz o różnej pojemności. Dzięki temu nasi klienci mają szansę wybrać egzemplarz dostosowany do ich oczekiwań, a także potrzeb samych zwierząt. Najmniejszym modelem jest butelka o pojemności 300 mililitrów, średnim wyborem będzie egzemplarz, w którym możliwe jest umieszczenie do 600 mililitrów mleka, a największa butelka ma pojemność jednego litra. Każda z nich sprawdzi się w innych okolicznościach, mała podczas pierwszych dni życia kozy, a największa już na późniejszym etapie chowu. Mamy nadzieję, że wybór konkretnego modelu nie będzie trudny i czasochłonny.

Materiały wykonania butelek do pojenia kóz

Butelki do pojenia kóz zostały wykonane z tworzyw sztucznych. Poidła butelkowe do pojenia kóz o pojemności od 300 do 1000 mililitrów są z tworzywa przystosowanego do kontaktu z żywnością, odpowiednio trwałe i stabilne. Smoczki z kolei stworzono z wysokiej jakości kauczuku syntetycznego, materiału, który jest delikatnie prześwitujący, a więc możliwe jest zwrócenie uwagi na przepływ mleka wewnątrz smoczka. To doskonała wiadomość pod kątem bezpieczeństwa podczas pojenia kozy. Warto dodać, że producenci zdecydowali się na nowoczesne technologie, między innymi odpowiednio wyprofilowane nacięcia w smoczku, które w przeciwieństwie do nacięcia krzyżowego wpływają na wydłużenie żywotności smoczka.

Zapasowe smoczki do butelek dla kóz

Zachęcamy do zakupu zapasowych smoczków do butelek dla kóz. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że po pewnym czasie elementy te po prostu się zużywają. Zamiast decydować się na nowe poidła butelkowe dla kóz, można zaoszczędzić i wybrać jedynie smoczek. Warto podkreślić, że będą to oryginalne produkcje o takiej samej wytrzymałości, wymiarach czy też wielkości gwintu. Co więcej, otwór zapasowego smoczka również pozwoli na kontrolę przepływającego mleka.

Łatwe napełnianie butelek do karmienia kóz

Butelki do karmienia dla kóz można w prosty sposób napełniać, wystarczy odkręcić smoczek i wlać do opakowania mleko. Tutaj należy wspomnieć, że gwinty zarówno smoczka, jak i samej butelki są bardzo solidnie wykonane, dzięki czemu nawet tysiące odkręceń i zakręceń nie wpłynie na ewentualne pojawienie się przecieków mleka. Zachęcamy do sprawdzenia wielu innych produktów ze sklepu, takich jak poidła dla owiec i kóz!