• Poidła dla kóz

image

  • Parametry

Własnoręczne pojenie kóz jest uciążliwe i czasochłonne? Szukają Państwo rozwiązań, które znacznie ułatwią cały proces? W takim razie zachęcamy do przejrzenia produktów dostępnych w tej kategorii, czyli poideł miskowych dla kóz. To bez dwóch zdań produkty świetnie sprawdzające się na co dzień, a przy tym bardzo trwałe. Ich eksploatacja jest prosta, skuteczna, a przy tym długoterminowa! Jeśli mają Państwo pytania dotyczące poniższej oferty, zachęcamy do kontaktu.

Poidła dla kóz

W naszym sklepie internetowym czekają na Państwa poidła dla kóz wykonane z wysokiej jakości tworzywa ABS. Materiał ten przede wszystkim jest w pełni bezpieczny dla zwierząt, a także może mieć kontakt z żywnością. Ponadto należy zwrócić uwagę na fakt, że jego solidność pozwoli użytkować poidło przez długi czas bez najmniejszych kłopotów. Dostępne w ofercie modele wyposażone zostały w zawór pływakowy, który uniemożliwia przelanie się wody. Co więcej, napełnianie występuje automatycznie, co znacznie ułatwia pracę hodowców. W ofercie czekają dwa modele o pojemnościach od 2,5 do 3 litrów. Dzięki temu możliwe jest dobranie wersji dostosowanej do indywidualnych potrzeb.

Poidła z automatycznym pływakiem

Poidła pływakowe dla kóz to bez dwóch zdań jeden z produktów, na który warto postawić. Co ważne, nasze samonapełniające się wersje mogą być stosowane również w przypadku innych zwierząt hodowlanych, a nawet psów czy kotów. Poidła mają pływak utrzymujący stały poziom wody w naczyniu. Można go regulować, co także ma swoje zalety. To jednak nie koniec, bo w przypadku poideł dla kóz, nasi klienci otrzymują gratis w postaci przyłączy plastikowych, dzięki którym szybko i sprawnie za pomocą węża i szybko-złączki podłączą poidło do kranu lub też systemu nawadniającego.

Zalety poideł z automatycznym pływakiem

Poidła dla kóz, jakie przygotowaliśmy, to przede wszystkim wysoka jakość wykonania, która przekłada się na bardzo trwałą konstrukcję bezpieczną dla zwierząt. To nie wszystko, oferowane modele są niezwykle proste w montażu, co także ma swoje zalety. Poidła chronią przed przelewaniem się wody, mają zabudowany pływak, który jest odpowiedzialny również za to. Za jego pomocą mogą Państwo samodzielnie regulować stan wody w poidle. Produkt zapewnia stały dostęp do wody bez względu na porę dnia czy nocy, a to ze względu na automatyczne napełnianie się w trakcie picia zwierzęcia.

Właściwości poideł dla kóz

Oferowane przez nas poidła dla kóz mogą być podłączone z lewej lub prawej strony, co znacznie zwiększa możliwości zagospodarowania danego pomieszczenia. Wyposażone są w przyłącza wody ½ cala i przyłącza umożliwiające podpięcie szybkozłączki. Pojemność poszczególnych modeli wynosi 2,5 oraz 3 litry, a więc wystarczająco, szczególnie że podczas picia poidła napełniają się automatycznie. Przepływ maksymalny w poidłach wynosi dokładnie 8 litrów, a ich waga oscyluje w granicach kilku kilogramów.

Wiaderka do pojenia kóz

W naszym sklepie internetowym mają Państwo szansę kupić też wiaderka do pojenia kóz. To równie przydatny produkt, który sprawdza się przede wszystkim wśród młodych osobników. W wiaderku należy umieścić odpowiednią ilość mleka i powiesić na haczyku na wysokości odpowiadającej wzrostowi kóz. Ssąc smoczki połączone z pojemnikiem, zwierzęta będą mogły samodzielnie decydować, jak dużo mleka wypiją. Uzupełnianie, czyszczenie oraz pielęgnacja wiaderek do pojenia dla kóz to bardzo proste czynności. W przypadku ewentualnych pytań zachęcamy do kontaktu. Polecamy sprawdzić także pozostałe produkty, między innymi te do pielęgnacji owiec.