• Parametry

Poganiacze to akcesoria, które służą do dyscyplinowania trzody chlewnej. Dzięki nim sprawią Państwo, że stado uda się posłusznie do wyznaczonego punktu. Poganiacze elektryczne do pędzenia tuczników to wysokiej jakości urządzenia, które zostały wykonane zgodnie z unijnymi wytycznymi. Są one skuteczne i wygodne w użyciu, na pewno znajdą zastosowanie w Państwa gospodarstwie rolnym.

Poganiacze elektryczne do pędzenia trzody - zastosowanie

Poganiacze elektryczne do pędzenia trzody chlewnej przeznaczone są do przeganiania świń w określonym kierunku. Z ich pomocą bez problemu przegonią Państwo stado do danego punktu, niezależnie od sytuacji i otoczenia. Poganiacze pozwalają w skuteczny sposób dyscyplinować trzodę chlewną oraz ułatwiają jej hodowlę. Przykładowe zdarzenia wymagające użycia poganiacza to przepędzanie trzody czy poganianie świń podczas załadunku na ciężarówkę transportową.

Akcesorium mogą Państwo użyć również w celu przeganiania tuczników z kojców. Poganiacze elektryczne do pędzenia świń bardzo dobrze sprawdzą się w dużym gospodarstwie, w którym hodowla trzody chlewnej to główna specjalizacja. W takiej sytuacji poganiacz elektryczny jest niezbędny do tego, by zapanować nad dużym stadem i zapewnić sobie bezpieczeństwo, a zwierzętom odpowiedni komfort bytu. Z kolei w mniejszych gospodarstwach warto sięgnąć po poganiacze klapkowe trzody, czyli modele z grzechotką.

Wysokiej jakości poganiacze elektryczne do pędzenia świń

Na stronie naszego sklepu Rolnet dostępne są poganiacze elektryczne do pędzenia tuczników, które zostały wykonane z dbałością o detale. Producenci tych urządzeń zadbali o ich wysoką jakość i niezawodność, aby sprostać oczekiwaniom hodowców trzody. Oferowane przez nas poganiacze są wytrzymałe, trwałe i wygodne w użyciu. Dopełnieniem stabilnej konstrukcji jest ergonomiczna rączka oraz przydatne zabezpieczenia. W naszym sklepie znajdą Państwo różnorodnepoganiacze elektryczne do pędzenia trzody.

Z pewnością bez problemu wybiorą Państwo model spełniający oczekiwania. Podstawowym rozróżnieniem tych akcesoriów jest ich zasilanie: akumulatorowe i bateryjne. Poszczególne modele różnicują wykorzystane materiały produkcyjne, moc, rozmiary, a także dodatkowe funkcjonalności. Wszystkie prezentowane w tej kategorii poganiacze są skuteczne i wygodne w użyciu. Dzięki nim mogą Państwo liczyć na bezproblemowe dyscyplinowanie stada oraz poskramianie go w wymagających tego sytuacjach.

Poganiacze elektryczne do pędzenia tuczników i akcesoria do poganiaczy w sklepie Rolnet

W naszym sklepie mogą Państwo kupić profesjonalne poganiacze elektryczne do pędzenia trzody chlewnej, za których produkcję odpowiadają renomowane marki - Cotran, Farma, Kerbl i Rolnet. Oprócz tego oferujemy przydatne części do poganiaczy dla trzody, np. przedłużki czy pokrowce. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi artykułami do poskramiania i kontroli trzody chlewnej. Są to m.in. poskromy trzody oraz zabawki i środki do zapobiegania agresji u trzody.

Kupując w naszym sklepie, mogą Państwo liczyć na atrakcyjne ceny, szeroki asortyment, profesjonalną obsługę klienta oraz sprawną realizację zamówień. Zachęcamy do dokonywania zakupów oraz do zapoznania się z pozostałymi kategoriami produktów, które dostępne są w sklepie Rolnet.