• Poganiacze bateryjne dla trzody

image

  • Parametry

W naszym sklepie Rolnet znajdą Państwo różnorodne akcesoria, które wykorzystywane są do poskramiania i kontrolowania świń. Są to m.in. płyty przepędowe czy zabawki i środki zapobiegające agresji u trzody. W tej kategorii sklepu prezentujemy natomiastpoganiacze bateryjne do pędzenia trzody chlewnej. Są to skuteczne urządzenia, które są chętnie wykorzystywane nie tylko przez rolników, ale również lekarzy weterynarii czy pracowników rzeźni. Oferowane przez nas poganiacze to wysokiej jakości akcesoria, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.

Profesjonalnepoganiacze bateryjne do pędzenia świń

Sprzedawane przez nas poganiacze bateryjne do pędzenia trzody zostały wykonane z dbałością o detale przez doświadczone marki Cotran, Farma, Kerbl i Rolnet. Urządzenia są wydajne, bezpieczne i skuteczne. Cechuje je niezawodność w każdych warunkach oraz duża wytrzymałość. Akcesoria są odporne na uszkodzenia, a ich ergonomiczna budowa chroni je przed zabrudzeniami czy zachlapaniami.

Poganiacze bateryjne do pędzenia świń zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i niezawodność. Produkty są nie tylko łatwe, ale także wygodne w użyciu. Dzięki elastycznym przedłużkom możesz dopasować ich długość do konkretnego zastosowania. Warto dodać, że dostępne w naszym sklepie poganiacze spełniają wymogi europejskie, dotyczące dobrostanu zwierząt hodowlanych. To sprawia, że są one praktyczne i bezpieczne dla trzody.

Różnorodne poganiacze bateryjne do pędzenia tuczników dla każdego

Na stronie naszego sklepu Rolnet mogą Państwo kupić skuteczne i niezawodnepoganiacze bateryjne do pędzenia trzody chlewnej. Oferujemy różnorodne modele tak, by zapewnić Państwu szeroki wybór. Duża ilość produktów sprawia, że mogą Państwo porównać je ze sobą oraz kupić ten, który w największym stopniu spełni wymagania i zmieści się w założonym budżecie. Spośród naszej oferty mogą Państwo wybrać krótkie i poręcznepoganiacze bateryjne do pędzenia świń lub dłuższe modele z wymiennymi przedłużkami.

Sprzedajemy modele z zaokrągloną i ostrą końcówką. Różnicuje je nie tylko długość, ale również moc i funkcjonalność. Poszczególne modele wyposażone są także w dodatkowe systemy zwiększające ich praktyczne zastosowanie. Większość poganiaczy ma włącznik i wyłącznik, zabezpieczający przed przypadkowym uruchomieniem. Powszechne jest również wykorzystanie sygnału dźwiękowego dla większego efektu psychologicznego.

Skuteczne poganiacze bateryjne do pędzenia trzody i wiele więcej w sklepie Rolnet

W naszym sklepie znajdą Państwo nie tylkopoganiacze bateryjne do pędzenia tuczników, ale także zamienne części do poganiaczy dla trzody. Oferujemy także przedłużki o różnej długości i wiele innych akcesoriów. Warto dodać, że mogą Państwo wybrać nie tylko prezentowane poganiacze zasilane bateriami, ale również modele akumulatorowe. Oferujemy także bezpieczne i skuteczne poganiacze klapkowe trzody i wiele innych akcesoriów i sprzętów do hodowli trzody chlewnej, koni, bydła czy drobiu.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi kategoriami produktów na naszej stronie oraz do dokonywania zakupów. Gwarantujemy wysoką jakość sprzedawanych przez nas artykułów, sprawną realizację zamówienia oraz bezpieczną i szybką wysyłkę. Jeśli mają Państwo jakieś pytania, prosimy kontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Doświadczeni pracownicy sklepu chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania oraz pomogą w wyborze najlepszych produktów.