• Poganiacze klapkowe trzody

image

  • Parametry

W naszym sklepie Rolnet znajdą Państwo różnorodne urządzenia pozwalające na poskramianie i kontrolę trzody chlewnej. Są to m.in. płyty przepędowe, poskromy trzody oraz prezentowane w tej kategorii poganiacze klapkowe do pędzenia tuczników. Akcesoria te są niezbędne w każdym gospodarstwie, w którym właściciel zajmuje się hodowlą trzody chlewnej. Dzięki nim dyscyplinowanie członków stada jest prostsze, a sama hodowla przyjemniejsza.

Poganiacze klapkowe do pędzenia tuczników i ich zastosowanie

Oferowane przez nas poganiacze klapkowe do pędzenia trzody typu grzechotka to wysokiej jakości akcesoria, które przeznaczone są dla ras wysokostresowych. Służą one do przeganiania świń w sposób bezpieczny dla tych zwierząt. Poganiacze wykorzystują bowiem drażniące dla świń dźwięki, które sprawiają, że zwierzęta przemieszczają się w wybranym kierunku. Poganiacze klapkowe do pędzenia świń pozwalają przeganiać zwierzęta bez sprawiania im bólu, wyłącznie z wykorzystaniem dźwięku uwalnianego przy lekkim uderzeniu. Mechanizm działania akcesorium jest bardzo prosty. Wewnątrz główki poganiacza znajdują się bowiem kuleczki, które wytwarzają dźwięk podczas poruszania urządzeniem. Wykorzystując te akcesoria, mogą Państwo w sprawny sposób przepędzić świnie, dbając tym samym o ich dobrostan. Prezentowane produkty to ciekawa alternatywa dla innych znanych akcesoriów do przeganiania świń, takich jak poganiacze elektryczne.

Profesjonalne poganiacze klapkowe do pędzenia trzody

Oferowane przez nas poganiacze klapkowe do pędzenia trzody chlewnej to profesjonalne urządzenia, służące do przeganiania świń, które zostały wykonane z dbałością o detale. Akcesoria wyprodukowano z wysokiej jakości materiałów, takich jak wytrzymałe włókno szklane. Wykorzystanie trwałych komponentów gwarantuje niezawodność akcesorium w najróżniejszych warunków. Producent zadbał nie tylko o wytrzymałość produktu, ale również jego wygodne użycie. Poganiacze mają bowiem ergonomiczne uchwyty, dzięki którym trzymanie ich jest proste i wygodne. Prezentowane poganiacze klapkowe do pędzenia trzody chlewnej marki Kerbl z pewnością będą przydatne w każdym gospodarstwie, w którym hoduje się świnie.

Poganiacze klapkowe do pędzenia świń i inne akcesoria w sklepie Rolnet

W naszym sklepie Rolnet znajdą Państwo nie tylko prezentowane produkty, ale również poganiacze akumulatorowe do trzody oraz modele na baterie. Oferujemy również wiele innych akcesoriów i sprzętów przydatnych podczas hodowli świń. Są to m.in. kojce i wygrodzenia dla trzody chlewnej oraz artykuły pozwalające na znakowanie i identyfikację czy karmienie trzody chlewnej. W szerokim asortymencie sklepu znajdują się także produkty przydatne podczas hodowli innych zwierząt gospodarczych i wiele innych akcesoriów do domu i ogrodu. W trosce o komfort naszych klientów oferujemy wysokiej jakości produkty wykonane przez renomowanych producentów. Zapewniamy również bezpieczną wysyłkę, sprawną realizację zamówień oraz profesjonalną obsługę klienta. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem sklepu oraz do kupienia oferowanych urządzeń i akcesoriów dostępnych w atrakcyjnie niskiej cenie.