• Poganiacze akumulatorowe dla trzody

image

  • Parametry

Poganiacze akumulatorowe do pędzenia trzody to profesjonalne akcesoria, które wykorzystywane są do dyscyplinowania poszczególnych osobników. Poganiacze służą do bezpiecznego przeganiania świń w określonym kierunku. Akumulatorowe poganiacze są bardzo skuteczne oraz wygodne i łatwe w użyciu. W naszym sklepie Rolnet znajdą Państwo wyłącznie najwyższej jakości poganiacze mobilne do trzody, które są niezawodne w każdych warunkach. Z pewnością znajdą one zastosowanie w Państwa gospodarstwie rolnym.

Poganiacze akumulatorowe do pędzenia świń - zastosowanie

Poganiacze akumulatorowe do pędzenia trzody chlewnej to jedne z akcesoriów, które wykorzystywane są do poskramiania i kontrolowania stada. Akcesoria pozwalają na dyscyplinowanie świń, co ma przełożenie na wygodniejszą oraz przyjemniejszą hodowlę. Poganiacze przenośnie do trzody pozwolą Państwu w skuteczny sposób przemieścić stado do miejsca docelowego. Świetnie sprawdzą się one w większych gospodarstwach, w których hodowla trzody to główne zajęcie właścicieli. Jeśli Państwa gospodarstwo rolne jest duże, prezentowane poganiacze akumulatorowe do pędzenia tuczników z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Można wykorzystać je np. podczas przeganiania trzody lub poganiania poszczególnych osobników na ciężarówkę transportową.

Różnorodne poganiacze akumulatorowe do pędzenia trzody

Na stronie naszego sklepu Rolnet dostępne są profesjonalne poganiacze akumulatorowe do pędzenia trzody chlewnej, które zostały wyprodukowane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Akcesoria są wytrzymałe, solidne i wygodne w użyciu. Ergonomiczna obudowa sprawia, że urządzenie jest odporne na kurz, brud, opary i strumienie wody. Co więcej, oferowane przez nas poganiacze akumulatorowe do pędzenia świń wyposażone zostały we włączniki i wyłączniki, które zabezpieczają je przed przypadkowym uruchomieniem.

Urządzenia są bardzo proste w obsłudze oraz odporne na uszkodzenia. W naszym sklepie znajdą Państwo różnorodne poganiacze mobilne do trzody, dzięki czemu z pewnością wybiorą Państwo model idealny dla siebie. Wszystkie oferowane przez nas poganiacze są praktyczne i skuteczne, a do tego spełniają wymagane normy potwierdzające ich jakość. Warto dodać, że podczas użytkowania wydają one również sygnał dźwiękowy, aby zapewnić lepszy efekt psychologiczny.

Poganiacze przenośne do trzody i inne urządzenia w sklepie Rolnet

Nasz sklep to miejsce, w którym mogą Państwo kupić wydajne poganiacze akumulatorowe do pędzenia tuczników marek Cotran i Kerbl. Oferujemy modele o różnej długości z zaokrągloną i ostrą przedłużką. Oprócz tych akcesoriów oferujemy także poganiacze bateryjne i modele klapkowe. W pozostałych kategoriach znajdą Państwo również inne akcesoria i sprzęty, dzięki którym hodowla bydła, drobiu czy koni będzie wygodniejsza i przyjemniejsza. W szerokim asortymencie sklepu z pewnością znajdą Państwo przydatne produkty, które znajdą zastosowanie w Państwa gospodarstwie. Zachęcamy do dokonywania zakupów w naszym sklepie, w którym oferujemy wysoką jakość produktów, bezpieczną wysyłkę, atrakcyjne ceny i profesjonalną obsługę klienta.