• Kategorie
  • Parametry
  • Opryskiwacze

Wyjątkową wydajność i precyzja!
147.60
Wysokociśnieniowy zbiornik
152.50
492.50
Precyzyjna aplikacja płynnych nawozów
277.00
Precyzyjna aplikacja płynnych nawozów
277.00
Precyzyjna aplikacja płynnych nawozów
284.00
Skuteczne zwalczanie mszyc, przędziorków i innych szkodników!
171.50
156.50
Wszystko, czego oczekujesz od opryskiwacza!
194.50
Zbiornik ciśnieniowy objęty 5 letnią gwarancją!
194.50

Wygodne opryskiwacze: dla sadownika i hodowcy roślin

Wygodny w codziennej eksploatacji i jednocześnie niezawodny opryskiwacz jest niezbędny w każdym gospodarstwie. Wszędzie tam, gdzie potrzebujesz możliwości rozpylenia cieczy pod ciśnieniem, opryskiwacz to najwygodniejsze rozwiązanie – szczególnie w przypadku mniejszych powierzchni, w pielęgnacji których zależy Ci przede wszystkim na mobilności.

Opryskiwacze ręczne: idealne do sadu oraz szklarni

Opryskiwacze ręczne to najwygodniejszy sposób na dokonanie oprysku na stosunkowo niewielkiej powierzchni. Opryskiwacze zawieszane w porównaniu z opryskiwaczami ręcznymi są większe oraz mniej poręczne; wybierając niewielki opryskiwacz masz możliwość przeprowadzenia oprysku również w trudniej dostępnych częściach szklarni. Dostępne w naszej ofercie opryskiwacze posiadają regulowane dysze z lancami teleskopowymi, dzięki czemu w wygodny sposób rozpylisz środek na mszyce, preparat grzybobójczy czy płynny nawóz.

Opryskiwacze plecakowe (GLORIA, MAROLEX): postaw na wygodę

Opryskiwacze zawieszane stosowane są przede wszystkim jako rozwiązania stacjonarne; jeśli potrzebujesz możliwości swobodnego przemieszczania się po sadzie lub szklarni, wybierz opryskiwacz plecakowy. To lekki i jednocześnie wytrzymały opryskiwacz, z którym bez problemu przeprowadzisz oprysk w sadzie, szklarni lub na polach uprawnych. Dostępne w naszej ofercie opryskiwacze plecakowe są wygodne w eksploatacji; bez problemu możesz korzystać z nich na co dzień. Dzięki specjalnie zaprojektowanej długiej lancy oraz dyszy bez problemu dosięgniesz także do trudniej dostępnych części szklarni.

  • Polecamy
Darmowa wysyłka od 199 zł

Poprzez Paczkomaty InPost (nie dotyczy produktów gabarytowych)

Załóż konto i odbierz 10% rabatu

Tylko przez najbliższe 7 dni

Bezpieczne transakcje

przez Przelewy24

Załóż konto i odbierz 10% rabatu

Tylko przez najbliższe 7 dni

Bezpieczne transakcje

przez Przelewy24