• Opryskiwacze ręczne

  • Parameters

Opryskiwacze to prawdopodobnie najczęściej używane urządzenia mechaniczne w gospodarstwach rolnych. Mogą mieć kilka przeznaczeń, a co najważniejsze, można używać ich nie tylko na zewnątrz, lecz także w pomieszczeniach zamkniętych. Opryskiwacze ręczne przydają się w niemal każdym gospodarstwie domowym. Służą nawet do uprawy kwiatów doniczkowych w celu zwiększenia wilgotności powietrza wokół nich, rozprowadzenia nawozu dolistnego czy chemicznego wyeliminowania szkodników!

Opryskiwacze ręczne – specyfikacja, rodzaje i ich wykorzystanie

Warto wiedzieć, że opryskiwacze ręczne mają różne typy budowy, co decyduje o późniejszym sposobie ich transportowania. Te najprostsze i najmniejsze egzemplarze nosi się, jak sama nazwa wskazuje – w ręce. Zazwyczaj ich pojemność nie przekracza 2 litrów. Oczywiście, najpopularniejszym rodzajem są małe opryskiwacze ręczne pulsacyjne, czyli te, które można spotkać w większości mieszkań. Do małych ogródków warzywnych, czy rabat kwiatowych raczej wybiera się coś większego, czyli opryskiwacze naramienne. Może on zmieścić nawet 12 litrów, ale dzięki możliwości zawieszenia go na ramieniu ciężar nie jest aż tak niewygodny i odczuwalny. Ostatni z rodzajów, czyli opryskiwacze plecakowe to największe z ręcznych modeli. Zakłada się je niczym plecak, a maksymalna pojemność takiego sprzętu to nawet 20 litrów. Dzięki temu będzie on niezwykle przydatny w szklarniach, na gruntach rolnych czy większych plantacjach. Co ciekawe, decydując się na zakup któregokolwiek z ww. sprzętów, prawdopodobnie nowe opryskiwacze będą sprzedawane jako opryskiwacze ciśnieniowe. Charakteryzuje je innowacyjny sposób wydobywania z siebie cieczy – w tym wypadku przy pomocy ciśnienia.

Opryskiwacze ręczne – sklep Rolnet to gwarancja dobrego wyboru

Opryskiwacze znajdują swoje zastosowanie nawet w małych mieszkaniach z balkonem lub bez. Doskonale zwiększają poziom wilgotności powietrza wokół tropikalnych roślin, które potrzebują tego do życia. Niemal w każdym domostwie można dziś spotkać pulsacyjne opryskiwacze ręczne. Sklep Rolnet oferuje Państwu zarówno te niewielkie urządzenia, jak i zupełnie nowe opryskiwacze ręczne w niesamowicie przystępnych cenach. W proponowanym asortymencie znajdą Państwo różnego rodzaju innowacyjne opryskiwacze ciśnieniowe, które zostały wykonane jedynie z najlepszej jakości materiałów. Sklep Rolnet posiada niezwykle atrakcyjną ofertę sprzedażową, bogatą w różnorodne produkty rolnicze.