• Opryskiwacze ręczne

image

  • Parametry

Opryskiwacze ręczne to bardzo przydatne i niezbędne narzędzia przeznaczone dla gospodarstw ogrodniczych. Doskonale sprawdzają się do rozpylania nawozów i środków chwasto-, owado-, i grzybobójczych, a także do zraszania liści wodą. Stosowane są także w hodowli trzody chlewnej do rozpylania preparatów dezynfekcyjnych chroniących przed rozprzestrzenianiem chorób zakaźnych w gospodarstwie. Opryskiwacze znajdują się na wyposażeniu profesjonalnych ogrodników pielęgnujących duże tereny zielone. Korzystają z nich także amatorzy zajmujący się uprawą roślin ozdobnych i warzyw w przydomowym ogródku. W sklepie internetowym Rolnet oferujemy solidne, ręczne opryskiwacze ciśnieniowe znanych marek o pojemności 0,5 - 5 litrów.

Opryskiwacz ręczny – niezbędny w każdym ogrodzie

Opryskiwacze ręczne to bardzo łatwe w obsłudze narzędzia stosowane w ogrodnictwie i gospodarstwach hodowlanych. Wyróżniają się lekkością, poręcznością i niezawodnością. Pozwalają na rozpylanie praktycznie każdego płynu w bezpieczny i skuteczny sposób. Dostępne w Rolnet opryskiwacze wykonane są bardzo starannie z wysokiej jakości materiałów. Płynnie pracująca pompa wytwarza odpowiednie ciśnienie, które pozwala na równomierne rozpylanie wody lub środków chemicznych. Opryskiwacze stanowią niezawodny sprzęt przeznaczony do zraszania, opryskiwania i pielęgnacji roślin w ogrodach, szklarniach, a także na balkonach i tarasach. Oferujemy spryskiwacze w kilku pojemnościach, w tym opryskiwacz 2l. Wyposażone są w nowoczesne dysze z regulacją kąta rozpylania. Posłużą każdemu ogrodnikowi do nawożenia dolistnego i wielu innych zabiegów pielęgnacyjnych. Mają bardzo ergonomiczną główkę z lekko pracującą pompką.

Wydajne, ręczne opryskiwacze ze zbiornikiem ciśnieniowym

Ręczne opryskiwacze wyposażone w zbiornik ciśnieniowy idealnie sprawdzą się do precyzyjnych oprysków trudno dostępnych części roślin. Dotarcie do nich ułatwia dołączona do niektórych egzemplarzy lanca, która zwiększa maksymalny zasięg pracy oraz podnosi bezpieczeństwo użytkownika poprzez zminimalizowanie ryzyka kontaktu rozpylanych środków ze skórą i drogami oddechowymi. Opryskiwacze ciśnieniowe są bardzo wygodne i łatwe w obsłudze. Dysponujemy spryskiwaczami znanej marki MAROLEX, która dba o to, by jej produkty spełniały wysokie wymagania właścicieli gospodarstw ogrodniczych. Opryskiwacz 2l dedykowany jest głównie posiadaczom niewielkich ogrodów. W przypadku terenów zielonych o dużej powierzchni lepiej sprawdzą się opryskiwacze plecakowe o dużej pojemności, które znacznie usprawniają proces opryskiwania.

Opryskiwacze ręczne – przydatne nie tylko w ogrodzie

Wybierając wysokiej jakości ręczny opryskiwacz ciśnieniowy znanej marki, zyskują Państwo produkt niezawodny, który posłuży w gospodarstwie przez wiele lat. Ponadto jest to sprzęt bardzo uniwersalny, który sprawdzi się nie tylko do rozpylania środków ochrony roślin. Opryskiwacze można wykorzystać do aplikowania preparatów dezynfekcyjnych, stosowanych w profilaktyce ASF. Wystarczy napełnić zbiornik wybranym środkiem, np.: Virkon S, a następnie spryskać różne powierzchnie, narażone na kontakt z chorobotwórczymi drobnoustrojami. W naszym sklepie internetowym posiadamy zestawy do bioasekuracji zawierające opryskiwacz ciśnieniowy, silny środek dezynfekujący, oraz rękawiczki, kombinezon ochronny, a także matę do dezynfekcji. Potrzebują Państwo solidnego opryskiwacza ręcznego? W Rolnet oferujemy wyłącznie wysokiej jakości produkty znanych marek. Nasze opryskiwacze spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!