• Opryskiwacze plecakowe

image

  • Parametry

Do prac ogrodowych używa się wielu narzędzi ułatwiających wykonywanie konkretnych czynności. Jedną z nich jest przeprowadzanie oprysków. Dzięki nim rośliny są chronione, a wokół nie pojawiają się chwasty i inne szkodniki. Opryskiwacze plecakowe usprawniają żmudny proces opryskiwania. Są poręczne, wygodne i łatwe w obsłudze. Nasz sklep Rolnet to gwarancja udanych zakupów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem.

Pojemność zbiornika opryskiwaczy plecakowych

Opryskiwacze plecakowe dzieli się ze względu na pojemność i rozmiar. Wybiera się je pod względem budowy ciała użytkowników oraz wielkości terenu, który należy opryskać. Najczęściej spotyka się nowe opryskiwacze 10- bądź 15-litrowe. Bez problemu można znaleźć także takie o wielkości 20 litrów bądź więcej, te składają się z dwóch zbiorników.

Nowe opryskiwacze posiadają lżejsze akumulatory, które umożliwiają płynniejszą i bezpieczniejszą pracę. Świetnie nadają się do użytku przez osoby drobne, aby nie przeciążała ich waga urządzenia.

Opryskiwacze plecakowesklep Rolnet gwarancją najlepszego wyboru

Opryskiwacze ciśnieniowe tworzone są po to, aby ułatwiać życie użytkownikom. Umożliwiają rozprowadzenia sporej ilości preparatu na dużej powierzchni. Przy wyborze takie sprzętu warto zwrócić uwagę na jego rodzaj. Opryskiwacze plecakowe akumulatorowe są stworzone do niewielkich terenów. Ułatwiają cichą, poręczną pracę, bez dużych strat sił u użytkowania. Opryskiwacze spalinowe to natomiast urządzenia dla profesjonalistów, którzy potrzebują pokryć środkiem spory teren. Są ciężkie, głośne, ale wszechstronne i efektywne.

Opryskiwacze plecakowesklep Rolnet zapewnia szeroki wybór produktów

Nowe opryskiwacze znajdą Państwo w naszej ofercie. Wszystkie opryskiwacze plecakowe to sprzęty wysokiej klasy. W naszym sklepie można zobaczyć wszelkiego typu urządzenia, przez opryskiwacze ciśnieniowe, po modele ręczne czy spalinowe. Dzięki dobrze dobranym opryskiwaczom plecakowym praca w ogrodzie jest łatwa i szybka.

Dodatkowo podczas wyboru opryskiwaczy plecakowych w naszym sklepie mogą Państwo zakupić specjalne zbiorniki, które pozwolą na dłuższą pracę bez konieczności przerywania i napełniania opryskiwaczy. Zachęcamy do zapoznania się z naszym całym asortymentem. Znajdą w nim Państwo nie tylko artykuły do ogrodu i dla domu, lecz także wyposażenie niezbędne w nowoczesnym gospodarstwie. Zapraszamy do składania zamówień!