• Tatuowanie i karbowanie trzody chlewnej

image

  • Parametry

Znakowanie trzody chlewnej to obowiązek każdego hodowcy, który może wykorzystać kolczykowanie lub tatuowanie świń. Obie metody są skuteczne i wykorzystywane w różnych okolicznościach. Tatuowanie trzody chlewnej to prosta, efektywna i bardzo trwała metoda znakowania świń. Aby wykonać tatuowanie tuczników prawidłowo, muszą Państwo zaopatrzyć się w odpowiednie sprzęty i akcesoria. Na stronie naszego sklepu Rolnet znajdą Państwo wysokiej jakości tatuownice ikarbownice do znakowania trzody chlewnej, dzięki którym zabieg ten przebiegnie szybko i bezproblemowo.

Profesjonalne tatuowanie i karbowanie trzody zgodne z wytycznymi

W naszym sklepie znajdą Państwo najwyższej jakości akcesoria i artykuły pozwalające na proste i bezpieczne karbowanie i tatuowanie trzody chlewnej. Produkty te zostały wykonane z dbałością o detale, zgodnie z wytycznymi Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Ich wysoka jakość przekłada się na bezproblemowe wykonanie czynności, które są niezbędne w każdym gospodarstwie. Wykorzystując sprawdzone sprzęty, mogą Państwo być pewni tego, że tatuowanie ikarbowanie świń nie sprawi żadnego kłopotu. W naszym asortymencie dostępne są potrzebne do wykonania tych zabiegów tatuownice i karbownice, a także różnorodne literki. Kolejnymi niezbędnymi akcesoriami, umożliwiającymi tatuowanie i karbowanie tuczników są tusz do tatuownic oraz pudełko minimalizujące ryzyko zabrudzenia tuszem.

Różnorodne tatuownice do znakowania trzody chlewnej

Na stronie naszego sklepu znajdą Państwo tatuownice do znakowania trzody chlewnej na małżowinie usznej, a także na całym ciele. W ten sposób wyróżnia się tatuownice zaciskowe oraz uderzeniowe. Niezależnie od wybranego modelu, mogą Państwo liczyć na łatwe i bezpieczne tatuowanie trzody chlewnej. Modele zaciskowe, nazywane inaczej usznymi, pozwalają na tatuowanie świń na małżowinie usznej. Akcesorium wykonano z trwałego materiału, co gwarantuje jego stabilną konstrukcję. Z pomocą tego produktu w prosty sposób wykonają Państwo 7-znakowy tatuaż.

Inną opcją natatuowanie trzody jest sięgnięcie po tatuownice uderzeniowe. Modele te umieszczone zostały na wydłużonej rączce, na końcu której znajduje się gumowy trzonek. To akcesorium pozwala natatuowanie tuczników w obrębie całego ciała, jednak najczęściej tatuuje się grzbiet zwierzęcia. Tatuownica uderzeniowa umożliwia wykonanie aż 14-znakowego tatuażu, po 7 znaków w każdym rzędzie. Artykuł pozwalający na tatuowanie trzody wykonano z solidnych materiałów. Producent zadbał również o wygodną rączkę oraz odpowiednie zabezpieczenie rzędów liter śrubą, którą można ręcznie regulować.

Bezpieczne karbowanie trzody chlewnej w każdej siedzibie stada

Karbowanie trzody chlewnej to ważny zabieg, który musi być przeprowadzony prawidłowo. W trosce o zdrowie i komfort świń, warto wybrać produkty sprawdzone, wykonane przez renomowanych producentów z wysokich jakościowo komponentów. Wybierając oferowane przez nas karbownice do znakowania trzody chlewnej, mogą Państwo liczyć na najwyższą jakość tych produktów. Dzięki nim karbowanie tuczników będzie bardzo proste i wygodne. Za jakość sprzedawanych przez nas artykułów, umożliwiających tatuowanie i karbowanie trzody, odpowiadają znani producenci, cenieni przez hodowców. Kupując produkty takich marek, jak Kerbl czy Raidex, mogą Państwo być pewni ich niezawodności i skuteczności. Oczywiście produkty pozwalające na tatuowanie i karbowanie świń to nie wszystko, co oferujemy. W szerokim asortymencie sklepu znajdą Państwo także wiele innych artykułów przydatnych w każdym gospodarstwie.

Tatuowanie i karbowanie trzody chlewnej oraz wiele więcej w sklepie Rolnet

Na stronie naszego sklepu znajdą Państwo najróżniejsze artykuły dla rolników, hodowców i plantatorów, dzięki którym wykonywanie codziennych zadań będzie prostsze i przyjemniejsze. W tej zakładce sklepu oferujemy wysokiej jakości produkty pozwalające na karbowanie i tatuowanie trzody chlewnej. Do trwałego znakowania świń mogą Państwo wykorzystać również kolczykowanie. Z kolei w celu krótkotrwałej identyfikacji poszczególnych osobników warto sięgnąć po kredki, spray'e i farby do trzody chlewnej. W naszym sklepie dostępne są także inne artykuły przeznaczone do stosowania podczas hodowli takich zwierząt, jak bydło, drób, konie, owce, króliki czy gołębie. Oferujemy również najróżniejsze artykuły do gospodarstwa, przedmioty do domu i ogrodu, odzież oraz części do maszyn. Zachęcamy Państwa do dokonywania zakupów oraz do zapoznania się z całym asortymentem sklepu. Zapewniamy wysoką jakość sprzedawanych produktów, bezpieczną wysyłkę, profesjonalną obsługę klienta oraz atrakcyjnie niskie ceny.