• Kolczykowanie trzody chlewnej

image

  • Parametry

Kolczykowanie trzody chlewnej to obowiązek prawny każdego hodowcy świń. Zgodnie z obowiązującym prawem, nowonarodzonej świni należy założyć na lewą małżowinę uszną kolczyk z numerem siedziby stada urodzenia. Jeśli chcą Państwo zakupić wysokiej jakości kolczyki do znakowania trzody chlewnej, nasz sklep z pewnością spełni wszelkie oczekiwania. Naszym klientom oferujemy profesjonalne artykuły od renomowanych producentów, dzięki którym kolczykowanie trzody jest bezpieczne i bezproblemowe.

Kolczykowanie trzody chlewnej - potrzebne artykuły i akcesoria

Kolczykowanie tuczników to zabieg, który trzeba przeprowadzić w każdej siedzibie stada. Dlatego też warto sięgnąć po profesjonalne artykuły, które pozwolą zadbać o bezpieczeństwo podczas wykonywania tej czynności. Na stronie naszego sklepu dostępne są najwyższej jakości sprzęty i akcesoria, dzięki którym mogą Państwo liczyć na skuteczne i bezpieczne kolczykowanie trzody chlewnej. Oferowane przez nas artykuły zostały wykonane z dbałością o detale przez znanych producentów, jak np. Allflex czy Bentley. Aby w prawidłowy sposób przeprowadzić kolczykowanie świń, będą Państwo potrzebować kolczykownicy oraz samych kolczyków. W naszym sklepie Rolnet dostępne są starannie wykonane kolczykownice, które zostały zaprojektowane w taki sposób, abykolczykowanie trzody było wygodne, bezpieczne i ekonomiczne. Kolczykownica jest poręczna w użyciu, ma ergonomiczny kształt oraz wiele innych funkcjonalności, jak np. zaciski pozwalające na pewne trzymanie kolczyka.

Profesjonalne i bezpieczne kolczyki do znakowania trzody chlewnej

Na naszej stronie znajdą Państwo dopracowane kolczykownice i kolczyki do znakowania trzody chlewnej w różnych pakietach. Co więcej, oferujemy zapasowe igły kolczykownicy, które można w łatwy sposób wymienić, w przypadku uszkodzenia dotychczasowych modeli. Wszystkie te elementy zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących ich trwałość i niezawodność. Jeśli chodzi o kolczyki, są one nie tylko trwałe, ale również łatwe w aplikacji. Mają mocne zapięcia, które są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Na uwagę zasługuje również metalowy trzpień, który został zaprojektowany w taki sposób, by zapewniać szybkie i bezbolesne kolczykowanie świń, zmniejszać ryzyko zakażenia oraz przyspieszać gojenie ran. Kolczyki mają pomarańczowy kolor i laserowy nadruk. Spełniają one wymagania ARiMR i Inspektoratu Weterynarii.

Sprzęt do kolczykowania tuczników, tatuowania świń i wiele więcej w sklepie Rolnet

Dzięki oferowanym przez nas akcesoriom mogą Państwo liczyć na sprawne i bezpieczne kolczykowanie trzody chlewnej. W pozostałych zakładkach prezentujemy również kredki, spraye, farby do nieinwazyjnego i krótkotrwałego znakowania świń oraz zestawy do tatuowania przedstawicieli tego gatunku. Jeśli interesuje Państwa kolczykowanie trzody chlewnej lub wykonanie jakiegokolwiek innego zabiegu, związanego z hodowlą świń, a także innych zwierząt, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Jako doświadczony sprzedawca naszym klientom oferujemy wysokiej jakości artykuły hodowlane, weterynaryjne, wyposażenie budynków inwentarskich, akcesoria i narzędzia gospodarskie i wiele więcej. W asortymencie sklepu znajdą Państwo niezbędne produkty i sprzęty dla rolników, hodowców i plantatorów, które dostępne są w atrakcyjnej cenie.