• Kredki, spray'e, farby do trzody chlewnej

image

  • Parametry

W naszym sklepie dostępne są sprawdzone produkty wysokiej jakości dla rolników, hodowców i plantatorów. Szeroki asortyment sklepu sprawia, że w jednym miejscu kupią Państwo wszystko, co jest potrzebne w gospodarstwie. W tej kategorii prezentujemy kredki, farby i spraye do znakowania tuczników. Akcesoria te pozwalają na tymczasowe znakowanie świń. Mają one dobrze kryjący pigment, który jest bezpieczny dla tych zwierząt. Stosując naszebezpieczne kredki do znakowania trzody chlewnej, farby i spraye, mogą Państwo jednym kolorem zaznaczyć samice, innym samce, a jeszcze innym np. osobniki czekające na szczepienie. Przykładowe kolory, które oferujemy to żółty, czarny, pomarańczowy, niebieski, zielony, czerwony i fioletowy.

Kredki, farby, spraye do znakowania świń - krótkotrwałe metody

Każdy właściciel trzody chlewnej ma obowiązek oznakowania nowonarodzonego osobnika z tego gatunku. Świnie znakuje się poprzez kolczykowanie i tatuowanie. Kolczykowanie trzody chlewnej polega na założeniu na lewą małżowinę uszną świni kolczyka z numerem identyfikacyjnym. Natomiast tatuowanie i karbowanie trzody chlewnej to zabieg polegający na wyciśnięciu na skórze zwierzęcia tatuażu z takim samym numerem. Wspomniane rozwiązania są trwałe i bardzo skuteczne.

W gospodarstwie mogą Państwo wykorzystać jednak także inną metodę znaczenia świń, która jest tymczasowa. Do zrealizowania tego celu wykorzystuje się farby, spraye i kredki do znakowania trzody chlewnej, które dostępne są w tej zakładce naszego sklepu. Wszystkie te produkty to wysokiej jakości akcesoria, które zostały wykonane ze starannie dobranych komponentów. Są one łatwe w użyciu i bezpieczne dla zwierząt. Za ich wykonanie odpowiadają renomowani producenci, jak np. Raidex czy Soppec.

Farby do znakowania trzody - do czego służą?

Farby do znakowania trzody chlewnej służą do krótkotrwałego znakowania świń i innych zwierząt. Dzięki tej metodzie mogą Państwo w łatwy sposób wyselekcjonować poszczególne osobniki ze stada, kategoryzując je między innymi ze względu na płeć czy inne cechy, które mogą okazać się kluczowe w danych sytuacjach. Wykorzystującfarby do znakowania świń, można oddzielić od reszty stada te osobniki, które przyjmują określone leki lub przybyły dane choroby. Inne sytuacje, w których ta metoda znaczenia trzody znajdzie zastosowanie, to np. oczekiwanie danej części stada na szczepienie czy inny zabieg.

Farby do znakowania tuczników świetnie sprawdzą się także w przypadku konieczności łączenia poszczególnych osobników. Dzięki nim wszelkie zabiegi profilaktyczne, lecznicze i hodowlane, które wymagają tymczasowego znaczenia, przeprowadzą Państwo sprawnie i wygodnie. Niezależnie od zastosowania, farby do znakowania trzody chlewnej niewątpliwie spełnią swoją funkcję. Warto dodać, że nie są to jedyne środki koloryzujące, wykorzystywane do szybkiego i łatwego znakowania zwierząt hodowlanych. Jeśli nie chcą Państwo sięgać pofarby do znakowania świń, inną opcją są kredki lub spraye.

Kredki do znakowania trzody - dlaczego warto kupić?

Kredki do znakowania trzody to kolejna bezinwazyjna metoda na krótkotrwałe znaczenie poszczególnych przedstawicieli stada. Wszystkie środki tego typu są skuteczne i bezpieczne. Farby do znakowania trzody chlewnej, kredki i spraye niewątpliwie będą przydatne w prowadzeniu gospodarstwa. Jeśli chodzi o kredki do znakowania świń, cechują je bardzo dobre właściwości, które sprawiają, że kolor długo utrzymuje się na ciele tych zwierząt. Kredki do znakowania tuczników są także wygodne i łatwe w użyciu dzięki obrotowemu sztyftowi. Te i inne środki koloryzujące zostały w pełni przetestowane, co potwierdza ich bezpieczny i nieszkodliwy dla zwierząt skład.

Warto dodać, żekredki do znakowania trzody chlewnej mogą Państwo wykorzystać również do znakowania owiec i bydła. Ten produkt jest uniwersalny, dostępny w atrakcyjnej cenie oraz bardzo praktyczny. Kredki do znakowania świń długo utrzymują się na sierści i widać je z daleka. Nie można zapomnieć o tym, że kredki do znakowania tuczników w naszym sklepie Rolnet dostępne są w różnych kolorach, co znacznie ułatwia równoczesne kategoryzowanie różnych osobników.

Spraye do znakowania trzody - jak używać?

Spraye do znakowania trzody chlewnej to skuteczne i bezpieczne akcesoria kolorujące, które są również bardzo praktyczne. Zaznaczając poszczególne świnie przy użyciu sprayów do znakowania trzody, nie nawiążą Państwo kontaktu ze skórą zwierzęcia. Jest to bardzo higieniczne rozwiązanie, zapobiegające przenoszeniu się drobnoustrojów między innymi osobnikami stada.

Podobnie jak pozostałe akcesoria kolorujące, bezpieczne spraye do znakowania trzody chlewnej długo utrzymują się na skórze oraz są bardzo dobrze widoczne z daleka. Co więcej,spraye do znakowania świń są bardzo wydajne i proste w użyciu. Na stronie naszego sklepu mogą Państwo kupić wygodny uchwyt na spray znakujący, który umożliwia sprayowanie w łatwy sposób. Uchwyt naspraye do znakowania tuczników jest uniwersalny, co znaczy, że pasuje on do większości opakowań.

Kredki, spraye i farby do znakowania trzody i wiele więcej w sklepie Rolnet

Na stronie naszego sklepu znajdą Państwo nie tylko kredki, farby i spraye do znakowania trzody chlewnej, ale także wiele innych akcesoriów. Oferujemy również inne przydatne produkty, które znajdą zastosowanie w Państwa gospodarstwie. Są to m.in. akcesoria do hodowli bydła, drobiu, koni czy królików. Sprzedajemy także artykuły do gospodarstwa, domu i ogrodu, odzież roboczą i części do maszyn. Jeśli chcą Państwo kupić kredki lub farby do znakowania tuczników, nasz sklep to idealne miejsce na takie zakupy. Gwarantujemy bezpieczną wysyłkę, profesjonalne doradztwo, wsparcie na każdym etapie naszej współpracy oraz atrakcyjne ceny.