• Systemy zadawania pasz do chlewni

image

  • Parametry

Wiemy, jak ciężka i czasochłonna jest praca hodowcy, dlatego proponujemy rozwiązania, które ułatwiają przygotowanie pasz dla trzody. Systemy zadawania pasz dla świń to rozwiązanie, które znacznie może poprawić wydajność hodowli. Ręczne przerabianie pasz to metoda, która nie sprawdza się w nowoczesnych chlewniach, dlatego proponujemy Państwu paszociągi dla trzody o wysokiej wydajności. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Systemy zadawania pasz do chlewni i ich zalety

Ręczne przygotowanie pasz dla trzody to niezwykle męczące zajęcie, które potrafi zająć naprawdę dużo czasu. Aby odciążyć rolników i hodowców, stworzyliśmy ofertę obejmującą paszociągi do chlewni i systemy zadawania pasz dla świń. Dzięki nim znacząco poprawia się wydajność procesów karmienia, a automatyczne systemy zadawania pasz do chlewni same rozprowadzają, mieszają i rozdają wyznaczoną ilość paszy dla zwierząt. Paszociągi dla trzody sprawiają, że karmienie zwierząt to o wiele prostsze i skuteczniejsze zajęcie.

Nowoczesna hodowla to taka, która dba o dobrostan zwierząt, a także automatyzuje część procesów. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór rozwiązań ułatwiających hodowlę trzody chlewnej. Wśród nich dostępne są produkty pomocne przy karmieniu trzody, takie jak właśnie paszociągi do chlewni czy dokarmiacze i koryta dla trzody. Poza tym, w sklepie Rolnet znajdują się również produkty ułatwiające pojenie, znakowanie, poskramianie czy odchów trzody. Automatyczne podajniki do karmy oraz inne wydajne urządzenia do karmienia świń to idealna alternatywa dla zadawania paszy wiadrami. Ich szeroki wybór sprawia, że każdy z Państwa może znaleźć rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb swojej hodowli.

System zadawania pasz dla trzodysklep Rolnet proponuje ich wysoką klasę

Proponowane przez nas systemy zadawania pasz dla trzody obejmują różnego typu urządzenia oraz części zamienne niezbędne przy pracy hodowlanej. Z naszymi rozwiązaniami mogą Państwo unowocześnić wyposażenie chlewni, dzięki czemu praca w będzie dużo szybsza i przyjemniejsza.

W sklepie Rolnet oferujemy wyłącznie najwyższej klasy rozwiązania, pochodzące od sprawdzonych w branży rolniczej, hodowlanej i plantacyjnej producentów. Z nami zadbają Państwo o profilaktykę i hodowlę zwierząt gospodarczych, gospodarstwo, obejście, a także dom i ogród. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień za pośrednictwem naszej strony internetowej.