• Dokarmiacze dla prosiąt i koryta

image

  • Parametry

Każdy hodowca wie, jak ciężkie może być dbanie o dobrostan zwierząt. Aby trzoda mogła cieszyć się zdrowiem, a jakość mięsa była wysoka, należy przyłożyć dużą wagę do warunków, które pasują w chlewie. Tyczy się to takich elementów jak higiena snu, pojenia i żywienia. W tym celu stworzyliśmy ofertę obejmującą różnego typu sprzęt i akcesoria, pośród których znaleźć można karmidła dla świń, dokarmiacze dla trzody, koryta dla tuczników czy karmniki dla prosiąt. Dokarmiacze dla trzodysklep Rolnet proponuje szeroki wybór produktów, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.

Dokarmiacze dla świń dostosowane do potrzeb hodowcy

Świnie na różnym etapie życia wymagają różnego żywienia. Zupełnie inaczej przebiega karmienie prosiąt, a innego rodzaju paszy potrzebują dorosłe świnie. W tym celu stworzyliśmy ofertę, która obejmuje różnorodne dodatki żywieniowe i systemy zadawania pasz, a także koryta dla świń, karmidła dla trzody, dokarmiacze dla tuczników czy koryta dla prosiąt. Rozumiemy, jak ciężka jest praca hodowcy, dlatego oferujemy karmniki dla świń, które znacząco ułatwiają obowiązki związane z żywieniem trzody.

Proponowane przez nas karmniki dla tuczników, karmidła dla prosiąt oraz koryta dla trzody na różnym etapie rozwoju wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, które przystosowane są do kontaktu z żywnością. Dodatkowo dzięki opływowym kształtom są niezwykle proste do utrzymania w czystości. Wszystkie dostępne na naszej stronie karmniki dla trzody, karmidła dla tuczników, dokarmiacze dla świń czy koryta dla tuczników cechują się wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dodatkowo dzięki specjalnej konstrukcji są bezpieczne dla używających je świń. Nasze dokarmiacze dla trzody świetnie sprawdzą się zarówno w niewielkich, jak i dużych hodowlach, a ich szeroki wybór sprawia, że każdy z Państwa może znaleźć dokarmiacze dla tuczników dostosowane do swoich potrzeb.

Dokarmiacze dla prosiąt i ich zalety

Koryta dla trzodysklep Rolnet posiada w swojej ofercie karmidła dla prosiąt, dokarmiacze dla prosiąt, koryta dla prosiąt i karmniki dla prosiąt dostosowane do potrzeb dorastających świń. Automatyczne koryta dla trzody świetnie sprawdzają się w pierwszych 7-10 dniach po odsadzeniu. Te karmidła dla świń znakomicie pomagają przyzwyczaić prosięta do samodzielnego pobierania pasz stałych, jednak można w nich podawać również wodę, mleko lub półpłynne mieszane pasze. Urządzenia te są niezwykle proste w obsłudze, zbiornik wystarczy napełnić raz dziennie, a ten rodzaj karmidła dla tuczników jest szybko akceptowany przez młode świnie, które cechują się dużą ciekawością.

Proponowane przez nas karmniki dla świń znaleźć można w różnych wariantach, o różnych pojemnościach i mocowaniach, dzięki czemu każdy z Państwa może znaleźć urządzenie idealnie dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań. Wszystkie karmidła dla trzody oraz koryta dla świń dostępne na naszej stronie wyróżniają się wysoką jakością wykonania, co sprawia, że służyć będą hodowcom przez wiele lat. Są ponadto wykonane z dbałością o wszystkie szczegóły oraz z materiałów cechujących się wytrzymałością.

Karmidła dla trzodysklep Rolnet proponuje szeroki wybór akcesoriów dla hodowców

W sklepie internetowym Rolnet znajdą Państwo nie tylko karmniki dla tuczników, lecz także wszystkie inne elementy niezbędne do hodowli trzody. Proponujemy ponadto artykuły konieczne podczas porodu i odchowu, znakowania, kontroli czy pojenia trzody chlewnej. Jeśli interesują Państwa najwyższej jakości karmniki dla trzody, serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Wiemy, jak ciężka może być praca w obrębie gospodarstwa, dlatego gwarantujemy produkty pochodzące od sprawdzonych w branży hodowlanej, rolniczej i plantacyjnej producentów, konkurencyjne ceny i rzetelną obsługę zamówień. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień za pośrednictwem naszej strony internetowej.