• Automaty paszowe dla świń (tuczników, warchlaków, macior)

image

  • Parametry

Automaty paszowe – rozwiązanie dla nowoczesnego rolnictwa

Automatyzacja procesu hodowli powoli wkracza w polskie realia. Tradycyjne koryta znaleźć już można jedynie w niewielkich gospodarstwach; duże przedsiębiorstwa sięgają po wyspecjalizowane automaty paszowe. Wybierając paśnik dla świń postaw na niezawodne rozwiązania: automatyczny podajnik paszy ma szereg zalet, do których zaliczyć należy przede wszystkim zwiększenie efektywności przy niższych nakładach pracy.

Podajnik paszy: poprawa efektywności karmienia

Automatyczny podajnik paszy to prosty w obsłudze paśnik dla świń przeznaczony do karmienia tuczników. Umożliwia osiągnięcie wyrównania wagowego świń, a regularne podawanie paszy za pomocą automatu pozwala także na wyeliminowanie zachowań agresywnych występujących podczas karmienia. Sięgnij po rozwiązania wysokiej jakości – zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepszy podajnik paszy dla trzody chlewnej.

Wysokiej jakości automaty paszowe

Automaty paszowe z serii AP-T dostępne w naszej ofercie umożliwiają karmienie tuczników przez cały okres wzrostu wagi. Karmniki dla trzody wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, a całość konstrukcji jest stabilna: doskonale sprawdzi się w codziennej eksploatacji. Nasze karmniki dla trzody są także proste do utrzymania w czystości, co ma duże znaczenie w kwestii hodowli trzody chlewnej. W zależności od indywidualnych potrzeb możesz wybrać automat dla tuczników lub warchlaków; w ofercie dostępne są także karmniki o kilku stanowiskach. Sięgnij po wysoką jakość oraz wybierz niezawodne rozwiązania dla swojego gospodarstwa.

Zobacz również inne rodzaje automatów paszowych: TUBE-O-MATAP-PAPM-T oraz AP-W

Automaty paszowe dla trzody chlewnej to rozwiązanie, które powinno znaleźć się w Państwa gospodarstwie. Automaty paszowe dla świń to jeden z elementów, które doceniane jest przez amatorów nowoczesnego rolnictwa, które coraz częściej znaleźć można w polskich realiach. Automat paszowy dla świń sprawdza się idealnie zarówno w małych, jak i średnich czy dużych hodowlach. Szeroki wybór tych urządzeń na naszej stronie sprawia, że każdy może znaleźć idealne rozwiązanie do swojego chlewu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Automaty paszowe dla tuczników jako zastępstwo dla koryt

Jeśli posiadają Państwo hodowle liczące więcej niż kilka świń, automat paszowy dla trzody stanowi idealną alternatywę dla standardowego koryta. Proponowane przez nas automaty paszowe dla trzody to wyspecjalizowane podajniki, które dopasowane są do wieku, wielkości i potrzeb świń. Automat paszowy dla tuczników znacząco zwiększa wydajność i efektywność karmienia przy znacznie niższym nakładzie pracy hodowcy i jego pracowników, co pozwala na oszczędność czasu i funduszy.

Proponowane przez nas automaty paszowe dla trzody wybraliśmy tak, aby idealnie wpasować się w potrzeby hodowców. Automaty paszowe dla prosiąt cechują się mniejszymi rozmiarami. Są one przystosowane dla nowo narodzonych świń i dawkują regularnie określoną ilość paszy. Dzięki temu pozwalają zadbać o zdrowy rozwój prosiąt. Automaty paszowe dla tuczników przeznaczone są dla świń od wagi 30 kilogramów wzwyż i pozwalają zautomatyzować proces karmienia. W naszej ofercie znajdą Państwo automaty paszowe dla świń jednostanowiskowe, a także automaty paszowe dla trzody chlewnej wielostanowiskowe. Urządzenia te przystosowane są do karmienia jednocześnie dwóch, trzech, czterech lub nawet pięciu świń. Zachęcamy Państwa do doposażenia swojej hodowli w automat paszowy dla prosiąt, tuczników czy warchlaków.

Automaty paszowe dla trzodysklep Rolnet proponuje ich najwyższą jakość

Wśród zalet tego typu rozwiązania wymienić można łatwość w obsłudze i regularnym karmieniu, co znacząco niweluje zachowania agresywne świń występujące w trakcie karmienia. W połączeniu z wysokiej jakości paszami i dodatkami żywieniowymi dla świń automaty paszowe dla prosiąt, tuczników i warchlaków pozwolą zadbać o dobrostan i prawidłowe żywienie zwierząt hodowlanych. Proponowane przez nas rozwiązania są niezwykle proste do utrzymania w czystości, co pozwala na poprawienie warunków higienicznych w chlewie. W sklepie Rolnet znajdą Państwo wyłącznie najwyższej klasy rozwiązania, które cechuje wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Współpracujemy wyłącznie z głównymi w branży rolniczej, hodowlanej i plantacyjnej producentami, którzy znają potrzeby gospodarstw i dopasowują do nich swoje produkty. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień.