• Poidła wannowe dla bydła

image

  • Parametry

Każdy hodowca chce, aby jego stado było zdrowe i zapewniało zyski. Wyposażając oborę, nie można zapomnieć o systemach pojenia bydła mięsnego i mlecznego. Jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań są poidła wannowe dla bydła marki Kerbl oraz Rolnet. Modele dostępne w naszym sklepie wyróżniają się trwałością i funkcjonalnością. Zadbaliśmy także o konkurencyjne ceny i fachowe doradztwo. To wszystko sprawia, że z roku na rok w naszym sklepie w poidła wannowe dla bydła mięsnego i mlecznego zaopatruje się coraz więcej hodowców nie tylko z Polski, ale również z innych krajów. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą sklepu.

Poidła pastwiskowe dla bydła - oferta sklepu Rolnet

W sklepie Rolnet przykładamy szczególną uwagę do jakości oferowanych produktów. Zależy nam na tym, aby każdy klient był w pełni zadowolony z zakupu. Tym samym przygotowaliśmy bogatą ofertę poideł dla bydła. Starannie wyselekcjonowany asortyment obejmuje między innymi wytrzymałe, produkowane w Polsce poidła pastwiskowe dla bydła. Modele o zróżnicowanej wielkości, kolorystyce i pojemności są wyjątkowo odporne na uszkodzenia. Dzięki temu łatwo je przewieźć, a także są w pełni bezpieczne dla zwierząt. Co ważne, są odporne na promieniowanie UV oraz na mróz. Będą zatem służyć przez długie lata, zachowując swoje walory estetyczne i funkcjonalne. Bardzo popularnym rozwiązaniem są także poidła automatyczne, obrotowe, wolnostojące z konstrukcją dostosowaną do potrzeb zwierząt.

Poidła wannowe dla bydła opasowego i inne modele

Naszsklep oferujepoidła wannowe dla bydła oraz inne modele. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest regularne nawadnianie zwierząt. Z tego też względu do Państwa dyspozycji pozostawiamy także poidła miskowe, poidła smoczkowe oraz niezwykle przydatne przez cały rok poidła niezamarzające, które utrzymują temperaturę wody zimą w granicy od 3 do 5°C, a latem od 10 do 12°C. Nasz sklep internetowy to także miejsce, w którym zaopatrzą się Państwo w produkty gwarantujące kontrolę i poskramianie bydła, akcesoria do pielęgnacji, urządzenia wspomagające poród krowy, artykuły do higieny doju i inne przedmioty oraz akcesoria do hodowli.

Poidła pastwiskowe dla bydła z wysyłką nawet w 48 godzin

Ogromną zaletą współpracy z nami jest nie tylko bogaty asortyment, ale również błyskawiczna wysyłka i łatwy proces zamówienia. Zamawiając poidła wannowe dla bydła mlecznego, mięsnego i opasowego, mogą je Państwo mieć u siebie w gospodarstwie nawet w ciągu trzech dni roboczych. Produkty są fabrycznie nowe i gotowe do użytku zaraz po odebraniu przesyłki. Sam proces zamówienia jest niezwykle szybki i prosty. Wystarczy umieścić wybrany przedmiot w wirtualnym koszyku, zdefiniować formę dostawy i płatności, a w ostatni etapie dokonać finalizacji. Zachęcamy także do założenia konta w naszym serwisie. Dzięki temu regularne zakupy będą jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.