• Poidła smoczkowe

image

  • Parametry
Smoczek do poidła mod. 326
Produkt niedostępny

Dla hodowców, którzy chcą pozytywnie wpłynąć na rezultaty hodowli bydła mlecznego, mięsnego i kombinowanego, przygotowaliśmy wysokiej jakości poidła smoczkowe dla bydła. Modele dostępne w sklepie internetowym Rolnet wyróżniają się wysoką jakością, solidnością oraz uniwersalnością. Warto pamiętać o tym, że prawidłowe nawodnienie zwierząt wpływa nie tylko na ich dobrostan, ale również na zyskowność hodowli. Jeśli zatem zależy Państwu na zwiększeniu opłacalności hodowli, to świetnym sposobem będzie zadbanie o prawidłowe nawodnienie krów np. przy pomocy dedykowanego poidła. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem naszego sklepu. Oferujemy także poidła wannowe, mrozoodporne oraz miskowe.

Poidła smoczkowe dla bydła mięsnego i mlecznego - bezpieczne rozwiązanie dla zwierząt

Poidła smoczkowe dla bydła opasowego oraz mlecznego dostępne w naszym sklepie Rolnet to przede wszystkim produkty bezpieczne dla zwierząt. Smoczki dają mnóstwo możliwości podłączenia np. do poidła kilku stanowiskowego dla cieląt. Dodatkowo poidła smoczkowe dla bydła w naszym sklepie doskonale nadają się dla wielu gatunków zwierząt, co ma szczególne znaczenie w przypadku dużych gospodarstw, które opierają swoją hodowlę o kilka gatunków. Poidła smoczkowe dla bydła najczęściej wzbogacone są o kilka dysz, dzięki czemu bez trudu można dopasować ilości wody do obecnego ciśnienia wody. Zachęcamy do zamawiania poideł smoczkowych dla bydła dostępnych w naszym sklepie. Jesteśmy przekonani, że będzie to świetna inwestycja.

Pozostałe poidła dla bydła - sklep Rolnet

Poidła smoczkowe dla bydła mlecznego i opasowego to nie jedyna nasza propozycja. Jak już wspomnieliśmy, oferujemy także poidła miskowe, wannowe oraz modele niezamarzające, których ściany wypełnione są specjalną pianką termiczną, dzięki czemu woda wewnątrz poidła utrzymuje stałą temperaturę latem od 10 do 12°C, a zimą od 3 do 5°C. W Rolnet oferujemy zarówno modele jednokomorowe, jak i dwukomorowe. Ciekawym rozwiązaniem przeznaczonym dla koni, bydła, byków i cieląt są poidła podgrzewane. Przez hodowców bardzo doceniane są także poidła wannowe dla bydła. Poidła wannowe z funkcją szybkiego opróżniania wolnostojące, z możliwością obrotu to bardzo duża wygoda i doskonały sposób na zapewnienie zwierzętom stałego dostępu do wody pitnej. Konstrukcja takiego poidła jest dostosowana do zwierzęcia, czyli nie ma wystających narożników i krawędzi oraz ma optymalną wysokość. Warto rozważyć każdy wariant poidła dostępnego w naszym sklepie.

Szybkie i komfortowe zamawianie poideł smoczkowych dla bydła

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, zadbaliśmy o przyjazny interfejs, dzięki któremu złożenie zamówienia na poidła smoczkowe dla bydła jest łatwe i przyjemne. Cały proces zajmuje dosłownie kilka minut. Wystarczy znaleźć odpowiednie poidło smoczkowe, umieścić je przy pomocy przycisku w koszyku i zdefiniować sposób dostawy oraz formę płatności. Na tym etapie warto także założyć konto w naszym serwisie. To znacznie usprawni codzienne zakupy. Poidła smoczkowe dla bydła mięsnego i mlecznego oraz pozostały asortyment jest przez nas wysyłany także za granicę.