• Poidła niezamarzające dla bydła i koni

image

  • Parametry

Stały dostęp do czystej wody pitnej jest niezwykle ważny niezależnie od typu hodowanego zwierzęcia. W okresach wiosennych, letnich, a nawet jesiennych rolnicy nie mają problemu z zapewnieniem zwierzętom odpowiedniej ilości wody. Jest to jednak nieco problematyczne w okresie zimowym, kiedy temperatura na zewnątrz często jest ujemna. Rozwiązaniem są poidła niezamarzające dla bydła, które mogą Państwo zamówić w naszym sklepie internetowym. W Rolnet zaopatrzą się Państwo także w inne produkty przeznaczone do pojenia bydła. Zapewniamy konkurencyjne ceny i fachowe doradztwo. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Poidła niezamarzające dla bydła - zalety

Poidła niezamarzające dla bydła oferowane przez nasz sklep to jeden z wariantów, które dla Państwa przygotowaliśmy. Cieszą się one wielką popularnością głównie z uwagi na funkcjonalność. Poidła niezamarzające dla bydła występują w trzech wersjach. Są to poidła niezamarzające dla bydła mlecznego i mięsnego jednokomorowe i dwukomorowe oraz poidła podgrzewane dla bydła. Pierwsze najczęściej wykonywane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego, drugie z odlewanego żelaza. Solidnie wykonane poidła niezamarzające dla bydła opasowego i mlecznego wzbogacone są o podwójne ściany izolacyjne, wypełnione specjalną pianką termiczną. Dzięki temu woda wewnątrz poidła utrzymuje stałą temperaturę niezależnie od pogody. Zimą będzie to temperatura od 3 do 5°C, a latem od 10 do 12°C.

Poidła podgrzewane dla bydła to także rozwiązanie warte uwagi. Poidło jest łatwe do zamontowania i pozwala na bezstopniową regulację ilości wody. Co ważne, jest to produkt w pełni bezpieczny dla hodowanych zwierząt. Element grzewczy jest dla nich niedostępny. Tego typu poidła podgrzewane dla bydła są idealne nie tylko dla bydła, ale również dla koni. Szacuje się, że jedno poidło podgrzewane dla bydła jest wystarczające na około 15-20 zwierząt. W poidłach niezamarzających dla bydła dostępnych w naszym sklepie internetowym zadbano o niewielkie zużycie prądu, co ma duże znaczenie dla każdego hodowcy. Dzięki temu można zadbać jednocześnie o aspekt ekonomiczny w gospodarstwie, jak i dobrostan zwierząt.

Jak zamówić poidła niezamarzające dla bydła mlecznego i mięsnego?

Rolnet to sklep internetowy, w którym dbamy o wygodę i komfort naszych klientów. Zależy nam na tym, aby każdy był w pełni usatysfakcjonowany i znalazł interesujący go produkt. Doskonale także zdajemy sobie sprawę z tego, że zamawiane elementy wyposażenia do gospodarstwa rolnego są potrzebne w najszybszym możliwym czasie. Dołożyliśmy zatem wszelkich starań, aby zarówno sam proces zamówienia, jak i dostawy był błyskawiczny i komfortowy.

Jak zamówić poidła niezamarzające dla bydła mięsnego i mlecznego? Wystarczy umieścić interesujący Państwa produkt w wirtualnym koszyku, określić sposób dostawy (także poza granice państwa) i formę płatności. Po finalizacji transakcji zamówienie wysyłane jest nawet w 48 godzin. Zachęcamy także do założenia konta w naszym serwisie oraz kontaktu z działem obsługi klienta. Z chęcią pomożemy w doborze odpowiedniego rozwiązania.