• Parametry

Poganiacze elektryczne do pędzenia bydła są powszechnie wykorzystywane we współczesnych hodowlach. Pozwalają one na poskramianie bydła. To produkty stworzone w taki sposób, by mogły zapewniać pełne bezpieczeństwo, zarówno użytkownikowi, jak i bydłu. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo poganiacze elektryczne do pędzenia bydła w wielu odsłonach. Pozwalają one na dopasowanie do własnych potrzeb, a także hodowanego gatunku zwierząt. Trzeba bowiem pamiętać, że podczas wyboru odpowiedniego poganiacza należy skupić się m.in. na długości włosów bydła.

Poganiacze elektryczne do bydła mlecznego to produkty znacznie ułatwiające zarządzanie hodowlą zwierząt. Obecnie stawia się na rozwiązania funkcjonalne, pozwalające na zabranie ze sobą sprzętu tego typu w dowolne miejsce. To właśnie dlatego oferujemy poganiacze elektryczne do bydła opasowego w kilku wariantach.

Różne typy poganiaczy elektrycznych bydła - sklep

Oferujemy poganiacze elektryczne do pędzenia bydła mięsnego w wielu odsłonach. Warto skupić się przede wszystkim na ich sposobie zasilania. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo m.in. modele zasilane akumulatorem, jak i te na baterie. Wybór odpowiedniego powinien zależeć od indywidualnych preferencji. Oba rozwiązania mają swoje zalety - akumulatory wystarczają na znacznie dłużej i pozwalają na doładowywanie zgodnie z aktualnymi potrzebami. Baterie sprawdzają się natomiast wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do prądu, a w razie ich zużycia wystarczy tylko włożyć nowe egzemplarze.

Szeroki wybór poganiaczy elektrycznych do pędzenia bydła

Poszczególnepoganiacze elektryczne do pędzenia bydła mlecznego różnią się od siebie nie tylko sposobem zasilania, lecz także długością. Najkrótsze modele mają zaledwie kilkanaście centymetrów, a najdłuższe sięgają nawet 110 cm. Pozwala to na zarządzanie bydłem bez konieczności podchodzenia na małe odległości. Niektóre modele naszych poganiaczy zostały wyposażone także w dodatkowe rozwiązania, które zwiększają ich funkcjonalność. To przede wszystkim sygnały dźwiękowe, pozwalające na ostrzeżenie zwierzęcia i skłonienie go do pójścia w konkretnym kierunku.

Oferujemy poganiacze elektryczne do pędzenia bydła opasowego od wielu znanych marek. Dzięki temu mogą Państwo zdecydować się na taki model, jaki sprawdzi się najlepiej w danym przypadku. To wyroby wysokiej jakości, tworzone z materiałów, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Oferujemy nie tylko poganiacze elektryczne do bydła, lecz także akcesoria pozwalające na ich bezpieczne przechowywanie czy zmodyfikowanie konstrukcji. Mowa tu m.in. o specjalnych przedłużkach, dzięki którym możliwe jest zwiększenie zasięgu poganiacza.

Bezpieczne poganiacze elektryczne do bydła

Nasze poganiacze elektryczne do bydła mlecznego zostały zaprojektowane w taki sposób, by możliwe było skorzystanie z nich całkowicie bezpiecznie. Spełniają określone normy dotyczące hodowli zwierząt mięsnych czy mlecznych. Wszystkie produkty przeszły określone testy, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że spiszą się doskonale podczas wieloletniego, intensywnego korzystania.

Poganiacze elektryczne do bydła mięsnego są niezwykle wytrzymałe i funkcjonalne. W przypadku modeli akumulatorowych można liczyć na ich sprawne działanie przez nawet kilkaset cykli ładowania. Oznacza to, że produkty tego typu mogą być stosowane bez najmniejszych problemów przez co najmniej kilka lat. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu poganiaczy elektrycznych do bydła mięsnego.