• Poganiacze bateryjne dla bydła

image

  • Parametry

W gospodarstwach rolnych konieczne jest wykorzystanie różnego rodzaju akcesoriów, które ułatwiają zarządzania hodowanymi zwierzętami. Obecnie wielu hodowców stawia na zautomatyzowane rozwiązania. Z tego powodu tak dużą popularnością cieszą się poganiacze bateryjne do bydła. Pozwalają one na szybkie i łatwe zachęcenie zwierząt do zmiany lokalizacji. Usprawniają pracę w danym gospodarstwie, co przekłada się bezpośrednio na zyski i zadowolenie właścicieli hodowli. W naszym sklepie znajduje się nawet kilkadziesiąt modeli poganiaczy bateryjnych do pędzenia bydła.

Poganiacze bateryjne do bydła mlecznego w wielu odsłonach

W naszym asortymencie znajdą Państwo poganiacze bateryjne do pędzenia bydła w wielu odsłonach. Dzięki temu każdy użytkownik może dopasować odpowiedni produkt do swoich potrzeb. Wśród nich dostępne są m.in. urządzenia kieszonkowe. Zajmują one niewiele miejsca i pozwalają na umieszczenie w specjalnym pokrowcu, dzięki czemu możesz zawsze mieć je przy sobie. Oprócz tego oferujemy też poganiacze bateryjne do pędzenia bydła na długich wysięgnikach. Dzięki nim nie muszą Państwo zbliżać się do zwierzęcia, by skłonić je do obrania konkretnego kierunku.

Poganiacze bateryjne do bydła mięsnego - praktyczne i wygodne

Poganiacze bateryjne do pędzenia bydła mięsnego są niezwykle wygodnym rozwiązaniem dla osób, które stawiają na funkcjonalność kupowanych produktów. Taki sposób zasilania sprawia, że możliwe jest zabranie ich w dowolne miejsce. Jeśli bateria się wyczerpie, wystarczy wymienić ją na kolejny egzemplarz, bez konieczności ładowania. Dostępne poganiacze bateryjne do bydła różnią się od siebie przede wszystkim długością. Wśród nich znaleźć można zarówno bardzo krótkie modele mające kilkanaście centymetrów, jak i te o metrowym zasięgu.

Jeśli chodzi o poganiacze bateryjne do bydła, sklep Rolnet stawia przede wszystkim na funkcjonalne produkty. To właśnie dlatego w naszym asortymencie znajdą Państwo urządzenia bardzo lekkie, co ułatwia ich wykorzystywanie. Wystarczy umieścić je w specjalnym pokrowcu przypinanym do pasa, by móc korzystać z niego niezależnie od okoliczności. To ogromne ułatwienie podczas pracy z bydłem.

Znane marki dostępne w naszym sklepie

Poganiacze bateryjne do pędzenia bydła mlecznego dostępne w naszym sklepie to produkty stworzone z myślą o zaganianiu zwierząt długo- i krótkowłosych. To wyroby od znanych i cenionych producentów, którzy przykładają ogromną wagę do jakości tworzonych wyrobów. W naszym asortymencie znajdą Państwo m.in. poganiacze bateryjne do bydła opasowego marki Sharpshock czy Torero. Oprócz tego oferujemy też wyroby marki Picador, czy Kerbl. Poszczególne modele różnią się od siebie budową, a więc także sposobem działania. Są to jednak sprzęty wysokiej jakości, gwarantujące prostą obsługę niezależnie od okoliczności.

Poganiacze bateryjne w bezpiecznym wydaniu

Nasze poganiacze bateryjne do pędzenia bydła opasowego zostały wykonane w taki sposób, aby możliwe było ich bezpieczne stosowanie zarówno dla użytkownika, jak i samego bydła. Wiele modeli dostępnych w naszym asortymencie pozwala na wykorzystanie także w przypadku małych zwierząt. Wszystkie wyroby tego typu zostały dokładnie przetestowane, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że działają one w odpowiedni sposób i nie stanowią zagrożenia dla hodowli. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i wybrania produktu, który sprawdzi się najlepiej w Państwa gospodarstwie rolnym. Zachęcamy również do zapoznania się z produktami do pielęgnacji bydła.