• Części do poganiaczy dla bydła

image

  • Parametry

W naszym asortymencie znajdą Państwo różnego rodzaju części do poganiaczy bydła. Zostały one zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby mogły pełnić swoją funkcję przez długie lata. W skład aktualnej oferty wchodzą takie części do poganiaczy bydła jak przedłużki do poganiaczy elektrycznych, czy pokrowce na poganiacze do paska.

Jeśli chodzi o części do poganiaczy bydła, sklep internetowy Rolnet jest doskonałym wyborem dla osób, które szukają szerokiej oferty produktów w przystępnej cenie. Na naszej stronie mogą Państwo zapoznać się z dokładnymi wymiarami i parametrami technicznymi poszczególnych produktów. Trzeba bowiem pamiętać, że takie wyroby, jak np. przedłużki, są dostępne w wielu rozmiarach. Niektóre z nich pozwalają na wydłużenie poganiacza nawet do metra.

Oferujemy części zamienne do poganiaczy elektrycznych bydła w wielu odsłonach. Tak szeroki wybór pozwala na dostosowanie odpowiedniego modelu do jego planowanego zastosowania.

Wysokiej jakości części zamienne do poganiaczy bateryjnych

W skład naszej oferty wchodzą przede wszystkim części zamienne do poganiaczy akumulatorowych bydła wykonane z wysokiej jakości materiałów. Do ich wyprodukowania wykorzystano przede wszystkim polikarbonat. To surowiec odporny na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu poganiacz może zachować odpowiednie właściwości na długi czas. Poszczególne części pasują do poganiaczy wymienionych w opisach - zazwyczaj są to modele Sharpshock i MagicShock Pro.

Części zamienne do poganiaczy akumulatorowych bydła z naszego sklepu są tworzone z dbałością o najmniejsze detale. Pozwalają one na łatwe podpięcie, co ma ogromne znaczenie przede wszystkim w przypadku przedłużek. Trafiają one w gusta osób, które stawiają na funkcjonalność i części zamienne do poganiaczy bateryjnych bydła wysokiej jakości.

Części zamienne do poganiaczy elektrycznych bydła dopasowane do potrzeb

W naszym asortymencie znajdą Państwo części zamienne do poganiaczy elektrycznych bydła w wielu wariantach. Oprócz długości ogromne znaczenie ma również sposób zakończenia poszczególnych przedłużek. Oferujemy modele ostre i zaokrąglone. Pierwsze sprawdzą się w przypadku zwierząt o długiej sierści, a drugie - tych, które mają krótkie włosie. Jeśli chodzi o części do poganiaczy bydła,sklep Rolnet stawia przede wszystkim na jakość i różnorodność. Dzięki temu każdy klient znajdzie u nas coś dla siebie, a zwierzęta pozostaną bezpieczne, bez względu na wielkość hodowli. Proponujemy także produkty do żywienia bydła. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.