• Poganiacze akumulatorowe dla bydła

image

  • Parametry

W naszym asortymencie znajdą Państwo poganiacze akumulatorowe do pędzenia bydła w wielu odsłonach. To funkcjonalne akcesoria niezbędne w każdej hodowli. Wewnątrz obudowy znajduje się pojemny akumulator, który wystarczy naładować, by korzystać z bezprzewodowego poganiacza.

Szeroki wybór poganiaczy akumulatorowych bydła - sklep Rolnet

Oferujemy poganiacze akumulatorowe do pędzenia bydła w wielu odsłonach. Najważniejszą różnicą pomiędzy poszczególnymi produktami jest oczywiście ich długość. W naszym sklepie znajdziesz poganiacze akumulatorowe do pędzenia bydła mięsnego i mlecznego o długości kilkunastu centymetrów, a także te nawet dwukrotnie dłuższe.

Oferujemy poganiacze akumulatorowe do pędzenia bydła mięsnego w zestawie z ładowarkami. Dzięki nim możesz uzupełnić baterię bez konieczności kupowania dodatkowych akcesoriów.

Poszczególne poganiacze akumulatorowe do pędzenia bydła mlecznego różnią się od siebie nie tylko długością, lecz także typem końcówki. W skład naszej oferty wchodzą modele okrągłe oraz ostre. Wybór odpowiedniego zależy od owłosienia hodowanego bydła. Ostre sprawdzą się doskonale w przypadku bydła długowłosego, a okrągłe - krótkowłosego. Nasza oferta jest na tyle szeroka, że każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie.

Poganiacze akumulatorowe wysokiej jakości

W naszym asortymencie pojawiają się poganiacze akumulatorowe do pędzenia bydła opasowego wysokiej jakości. Zostały one wykonane w taki sposób, by pozwalać na wygodne korzystanie przez długie lata. Są to wyroby zgodne z wymogami europejskimi dotyczącymi dobrostanu zwierząt hodowlanych. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że produkty tego typu nie zagrażają zdrowiu i życiu bydła.

Nasze poganiacze akumulatorowe do bydła mlecznego są niezwykle lekkie, dlatego możliwe jest ich łatwe używanie i noszenie przy pasku, w specjalnym pokrowcu. Akumulator zastosowany w ich konstrukcji będzie działać w odpowiedni sposób przez nawet kilkaset cykli ładowania. Co więcej, w razie uszkodzenia któregoś z elementów istnieje opcja jego zastąpienia częścią zamienną. Zastosowane akumulatory uzyskują wysokie napięcie, pozwalając na wygodne korzystanie nawet przez bardzo wymagających użytkowników.

Funkcjonalne poganiacze akumulatorowe do bydła

Poganiacze akumulatorowe do bydła z naszego asortymentu to doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają funkcjonalnych rozwiązań. Zostały one bowiem wyposażone w szereg funkcji, które ułatwiają korzystanie. Mowa tu m.in. o sygnałach dźwiękowych, wydawanych podczas poganiania zwierząt. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie jeszcze lepszego efektu psychologicznego, bez dotykania bydła. To nowoczesne rozwiązanie stosowane w większości naszych produktów, jakimi są poganiacze akumulatorowe do bydła opasowego.

Poganiacze akumulatorowe do bydła wyposażono również w stosowne zabezpieczenia. Mowa tu o takich rozwiązaniach, jak włącznik i wyłącznik bezpieczeństwa. Dzięki niemu znika ryzyko przypadkowego uruchomienia sprzętu. Obudowa poganiacza została natomiast zaprojektowana w taki sposób, by zapobiegać dostępowi kurzu czy wilgoci do wnętrza. Pozwala ona na zachowanie poganiacza w odpowiednim stanie na dłużej, nawet jeśli dane miejsce jest mocno zabrudzone, zapylone czy pełne oparów.

Wytrzymała konstrukcja produktów, jakimi są poganiacze akumulatorowe do bydła mięsnego, zapewnia także ich odporność na uszkodzenia mechaniczne. Wszystko ze względu na zastosowane materiały. Do stworzenia ramienia użyto m.in. polikarbonat, który wykazuje bardzo wysoką trwałość. Zachęcamy również do wyboru innych produktów do poskramiania bydła.