• Mieszacz powietrza, wentylator Multifan, Ø 50 cm

Symbol: 1616032050

Przenośny wentylator, mieszacz powietrza Vostermans Multifan – średnica 50 cm

1099.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 3 dni

Zamów telefonicznie! 690-387-365

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Mieszacz powietrza Multifan, Ø 50 cm

Wentylacja pomieszczeń inwentarskich

Letnie upały mają wpływ nie tylko na uprawy, ale również wydajność bydła mlecznego. W przypadku zbyt wysokiej temperatury wewnątrz obory obniża się poziom produkcji mleka: krowy spożywają mniej paszy oraz potrzebują dodatkowej energii do radzenia sobie z wysoką temperaturą. Niewłaściwa wentylacja w oborze to także niebezpieczeństwo wysokiego poziomu wilgotności, który może prowadzić do gnicia drewnianych elementów wyposażenia. Zadbaj o wentylację w oborze, by zapewnić zwierzętom odpowiednie warunki.

Skuteczna wentylacja w oborze

Wydajny wentylator umożliwia nie tylko obniżenie temperatury w okresie letnim, ale także usuwanie toksycznych gazów i nadmiaru pary wodnej oraz drobnoustrojów. Mieszacz powietrza doprowadza także świeże powietrze z zewnątrz i w ten sposób znacząco zwiększa komfort zwierząt oraz ludzi pracujących w pomieszczeniach inwentarskich. Klimatyzacja obory to kosztowna inwestycja: alternatywą mogą być wentylatory przenośne.

Wysokiej jakości mieszacz powietrza do obory

Dostępny w naszej ofercie wentylator przenośny Multifan to skuteczne urządzenie do wentylacji pomieszczeń inwentarskich. Mieszacz powietrza zapewnia odpowiednią cyrkulację wewnątrz obory oraz umożliwia dopływ świeżego powietrza. Wentylator Multifan to przede wszystkim jakość i niezawodność: producent obejmuje go roczną gwarancją, a wszystkie elementy zostały wykonane z materiałów odpornych na działanie negatywnych czynników – takich jak np. wysokie stężenie amoniaku.Wybierając wentylator przenośny firmy Vostermans Ventilaton zyskujesz pewność, że sięgasz po niezawodny produkt.

Dodatkowe informacje

Mieszacz zapewnia ruch świeżego powietrza wokół zwierzęcia. Poza tym powietrze cyrkuluje wewnątrz budynku, co prowadzi do stabilizacji mikroklimatu. Dodatkowa zaletą jest mniejsza ilość much w okolicy krów.

Mieszacz instaluje się na wysokości min. 2,5 m pod katem 10-12° w celu zapewnienia optymalnej wentylacji.

Mieszacz Vostermans charakteryzuj się niskim poziomem hałasu – 67 dB (A). Ze względów bezpieczeństwa, trzy łopatki wentylatora z obu stron osłonięte są siatką ochronną. Mieszacze z łatwością montuje się na podporach w budynku.

Urządzenie posiada roczną gwarancje i jest zaprojektowane, aby wytrzymać trudne warunki w budynkach inwentarskich (np. wysokie stężenie amoniaku).

Wydajność 7 050 m³/h
Obciążenie 1.4 A
Średnica 512 mm
Ilość łopatek 3
Obroty 1400 r/min
Napięcie 230 V
Moc 290 W

 


Producent Vostermans Ventilation
Waga urządzenia [kg] 21,7
Moc [W] 290
Zasilanie [V] 230
Średnica [mm] 512
Obciążenie [A] 1.4
Liczba łopatek 3
Obroty na minutę [RPM] 1400
Wydajność [m³/h] 7050

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia