• Mieszacz powietrza, wentylator Multifan, Ø 71 cm

Symbol: 1616032005

Przenośny wentylator, mieszacz powietrza Vostermans Multifan - średnica 71 cm

Liczba łopatek 3
Moc [W] 530
Obciążenie [A] 2.6
Obroty na minutę [RPM] 900
Producent Vostermans Ventilation
Średnica [mm] 709
Waga urządzenia [kg] 21,7
Wydajność [m³/h] 13300
2199.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Półpaleta Przelew Fliz 140
Dostępność 72 szt.

Zamów telefonicznie! 690-387-365

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Mieszacz powietrza Multifan, Ø 71 cm

Wentylacja pomieszczeń inwentarskich – wyzwanie dla każdego gospodarza

Wentylacja obory to zagadnienie, któremu należy poświęcić szczególnie wiele uwagi: w nieodpowiednio wentylowanych pomieszczeniach inwentarskich zarówno zwierzęta, jak i pracownicy będą czuć się niekomfortowo. Ponadto systemy klimatyzacji to kosztowna inwestycja: tańszą oraz wydajną alternatywą będzie przenośny wentylator. Dzięki niemu zapewnisz prawidłową wentylację obory i stworzysz dobre warunki do hodowli bydła.

Niezawodny wentylator do obory

Wentylator firmy Vostermans Ventilation to niezawodne rozwiązanie przeznaczone do wentylacji pomieszczeń gospodarskich. Mieszacz powietrza został wykonany z wysokiej jakości komponentów, dzięki czemu zachowuje odporność na wysokie stężenie amoniaku oraz inne niekorzystne czynniki występujące w gospodarstwie. Wentylator posiada roczną gwarancję; bez problemu zamontujesz go w oborze lub innym budynku. Jest także zabezpieczony specjalną siatką, dlatego stanowi optymalne rozwiązanie. Przenośny wentylator jest wyjątkowo cichy – nie emituje hałasu, który mógłby mieć negatywny wpływ na zwierzęta hodowlane.

Wentylacja obory ma duże znaczenie

Dlaczego warto zainwestować w mieszacz powietrza? Latem temperatura w oborze wzrasta; powyżej 25 stopni obniża się produkcja mleka, ponieważ krowy spożywają mniej paszy i jednocześnie wydatkują energię na obniżenie temperatury ciała. Wentylacja pomieszczeń inwentarskich zapewnia swobodny przepływ świeżego powietrza wokół zwierzęcia, dzięki czemu wzrasta jego komfort. Z łatwością zapewnisz właściwy poziom wentylacji poprzez zamontowanie urządzenia na podporach w budynku inwentarskim.

Dodatkowe informacje:

Mieszacz instaluje się na wysokości min. 2,5 m pod katem 10-12° w celu zapewnienia optymalnej wentylacji.

Mieszacz Vostermans charakteryzuje się niskim poziomem hałasu – 67 dB (A). Ze względów bezpieczeństwa, trzy łopatki wentylatora z obu stron osłonięte są siatką ochronną. Mieszacze z łatwością montuje się na podporach w budynku.

Urządzenie posiada roczną gwarancje i jest zaprojektowane, aby wytrzymać trudne warunki w budynkach inwentarskich (np. wysokie stężenie amoniaku).

Wydajność 13 300 m³/h
Obciążenie 2.6 A
Średnica 709 mm
Ilość łopatek 3
Obroty 900 r/min
Napięcie 230 V
Moc 530 W

 


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Opinie produktowe Zaufane.pl
 
Rolnet Michał Kowalczyk Reviews with ekomi-pl.com