• Mieszacz powietrza, wentylator Multifan, Ø 130 cm

Symbol: 1616032013

Przenośny wentylator, mieszacz powietrza Vostermans Multifan – średnica 130 cm

Liczba łopatek 3
Moc [W] 1300
Obciążenie [A] 4.5/2.6
Producent Vostermans Ventilation
Średnica [mm] 1284
Waga urządzenia [kg] 40,7
3299.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 260
Paleta przemysłowa >600kg przelew 260
Paleta przemysłowa >600kg pobranie 270
Dostępność 24 szt.

Zamów telefonicznie! 690-387-365

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Mieszacz powietrza Multifan, Ø 130 cm

Wentylacja pomieszczeń inwentarskich – konieczna nie tylko latem

Prawidłowa wentylacja pomieszczeń inwentarskich ma duże znaczenie – szczególnie w hodowli bydła. Wentylacja obory umożliwia usunięcie gazów toksycznych, nadmiaru pary wodnej oraz drobnoustrojów, a także regulację temperatury. Zastosowanie wentylacji mechanicznej umożliwia stworzenie optymalnych warunków dla zwierząt.

Wentylator do obory – niezbędne wyposażenie

W skład wyposażenia każdej obory powinien wchodzić wysokiej jakości mieszacz powietrza. Silny wentylator z jednej strony usunie gazy oraz będzie regulował temperaturę, z drugiej natomiast będzie zabezpieczał budynek przed zawilgoceniem prowadzącym do gnicia drewnianych elementów wyposażenia. Do obory wybierz cichy wentylator, który nie będzie płoszył zwierząt.

Wentylator Multifan – wysokiej jakości mieszacz powietrza

Wentylator firmy Vostermans Ventilation umożliwia skuteczne obniżenie temperatury w oborze. To ciche urządzenie z dodatkowym zabezpieczeniem wykonanym z siatki ochronnej. Zbyt wysoka temperatura panująca w oborze będzie miała negatywny wpływ na wyniki produkcyjne oraz jakość produktów odzwierzęcych. Mieszacz powietrza Multifan to doskonały wentylator do obory: odporny na trudne warunki panujące w budynkach inwentarskich. Zbyt wysoka temperatura panująca w oborze sprawia, że krowy spożywają mniej paszy oraz produkują mniej mleka, ponieważ zużywają swoją energię na radzenie z nadmiarem ciepła. Wentylator do obory zapewnia dostęp świeżego powietrza. Postaw na wysokiej jakości mieszacz powietrza i zapewnij zwierzętom oraz pracownikom komfortowe warunki.

Informacje dodatkowe

Mieszacze powietrza/wentylatory firmy Vostermans Ventilation to niezwykle skuteczne urządzenia do obór. Wysoko wydajne krowy wymagają przez cały rok optymalnych warunków klimatycznych, szczególnie latem wewnątrz budynków w których trzymane jest bydło temperatura szybko wzrasta do zbyt wysokiego poziomu. Powyżej 22-25°C krowy spożywają mniejsza ilość paszy, a jednocześnie potrzebują energii, aby poradzić sobie z nadmiarem wytwarzanego ciepła i w ten sposób obniża się poziom produkcji mleka.

Mieszacz zapewnia ruch świeżego powietrza wokół zwierzęcia. Poza tym powietrze cyrkuluje wewnątrz budynku, co prowadzi do stabilizacji mikroklimatu. Dodatkowa zaletą jest mniejsza ilość much w okolicy krów.

Mieszacz instaluje się na wysokości min. 2,5 m pod katem 10-12° w celu zapewnienia optymalnej wentylacji.

Mieszacz Vostermans charakteryzuj się niskim poziomem hałasu – 67 dB (A). Ze względów bezpieczeństwa, trzy łopatki wentylatora z obu stron osłonięte są siatką ochronną. Mieszacze z łatwością montuje się na podporach w budynku.

Urządzenie posiada roczną gwarancje i jest zaprojektowane, aby wytrzymać trudne warunki w budynkach inwentarskich (np. wysokie stężenie amoniaku).

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Opinie produktowe Zaufane.pl
 
Rolnet Michał Kowalczyk Reviews with ekomi-pl.com