• Płyty przepędowe do trzody chlewnej

image

  • Parametry

Na stronie naszego sklepu znajdą Państwo różnorodne artykuły dla rolników, hodowców i plantatorów. Jednymi z nich są produkty pozwalające na poskramianie i kontrolę trzody chlewnej. Są to przydatne akcesoria sprawiające, że hodowla tych zwierząt jest prostsza, wygodniejsza i przyjemniejsza. W tej kategorii naszego sklepu prezentujemypłyty przepędowe dla trzody. Mają one szerokie zastosowanie w gospodarstwie, dlatego z pewnością przydadzą się również w Państwa siedzibie stada.

Płyty przepędowe dla świń - zastosowanie

Płyty do przepędzania trzody to akcesoria służące do dyscyplinowania trzody chlewnej, które są niezbędne w każdym gospodarstwie. Płyty do kontroli trzody służą do prostego kierowania stadem, które odbywa się poprzez odpowiednie ustawianie tego elementu. Wykorzystując te akcesoria, mogą Państwo kierować swoim stadem bez konieczności wykorzystywania siły fizycznej. Dlatego też metoda ta pozwala zachować dobrostan trzody chlewnej i równocześnie osiągnąć efekt w postaci posłuszeństwa stada.

Płyty przepędowe dla trzody chlewnej pozwolą Państwu przeprowadzić daną grupę świń korytarzem napędowym w prosty i szybki sposób. Wykorzystującpłyty przepędowe dla świń, mogą Państwo również oddzielić poszczególne osobniki od całego stada. Prezentowane poskromy trzody znajdą zastosowanie m.in. podczas korekcji racic, w trakcie zabiegów weterynaryjnych czy podczas wymykającej się spod kontroli inseminacji loch.

Płyty przepędowe dla tuczników - opis i najważniejsze cechy

Prezentowane w tej zakładce sklepu Rolnetpłyty przepędowe dla tuczników to wysokiej jakości akcesoria, które zostały wykonane z wytrzymałych komponentów. Za trwałość, odporność na pęknięcia i niezawodność płyt nawet w najtrudniejszych warunkach odpowiada precyzja wykonania oraz dobranie odpowiednich materiałów.Płyty do przepędzania trzody dzięki gładkiej powierzchni są także łatwe w utrzymaniu czystości.

Na stronie naszego sklepu znajdą Państwo płyty o różnych wymiarach, co pozwala na wybranie modelu pasującego do szerokości korytarza przepędowego, znajdującego się w Państwa gospodarstwie. Wszystkie oferowane przez nas płyty przepędowe dla trzody chlewnej to niezawodne akcesoria, które pomogą zadbać o posłuszeństwo trzody. Za produkcję tych artykułów odpowiadają marki Ok Plast, Kerbl i Rolnet.

Płyty do kontroli trzody i inne akcesoria w sklepie Rolnet

Na stronie naszego sklepu znajdą Państwo nie tylko płyty przepędowe dla trzody, ale również inne akcesoria, które wykorzystywane są do poskramiania i kontroli trzody chlewnej. Warto wskazać m.in. na poganiacze klapkowe trzody oraz zabawki i środki do zapobiegania agresji u trzody chlewnej. W pozostałych kategoriach naszego sklepu znajdą Państwo również wiele innych sprzętów i akcesoriów, które są niezbędne podczas hodowli najróżniejszych zwierząt.

Oferujemy akcesoria i narzędzia gospodarskie, domowe i do ogrodu oraz odzież. Wszystkie nasze produkty są niezawodne, skuteczne, bezpieczne i dostępne w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do dokonywania zakupów, a w razie dodatkowych pytań do skorzystania z pomocy udzielanej przez specjalistów z działu obsługi klienta.