• Opaski identyfikacyjne dla bydła

image

  • Parametry

Sklep ROLNET oferuje Państwu skuteczne i sprawdzone produkty do znakowania i identyfikacji wizualnej zwierząt wewnątrz gospodarstwa hodowlanego. Posiadamy szereg rozwiązań, które pozwalają na skutecznie oznaczenie żywego inwentarza. W naszej ofercie mamy propozycje dla hodowców bydła, trzody chlewnej, kóz oraz owiec. Oferowane artykuły do znakowania sprawdzą się także w stadninach koni oraz w ogrodach zoologicznych, gdzie mogą posłużyć do wizualnego oznaczania różnych gatunków zwierząt. Polecamy Państwu wysokiej jakości kolorowe opaski identyfikacyjne dla bydła wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów. Ułatwią one czasowe znakowanie zwierząt i umożliwią obserwowanie poszczególnych sztuk.

Opaski do identyfikacji bydła – materiały wykonania

Oferujemy Państwu profesjonalne i niezawodne rozwiązania w zakresie identyfikacji wizualnej zwierząt w gospodarstwach hodowlanych. Nasza oferta obejmuje opaski identyfikujące dla bydła dostępne w kilku wersjach kolorystycznych (niebieskie, czerwone, żółte, zielone) w pakietach po 10 sztuk. Znakomicie spełnią swoje zadanie w małej i dużej hodowli bydła lub trzody chlewnej, jak i do znakowania zwierząt żyjących na wolności oraz w zoo. Kolorowe opaski do identyfikacji bydła mają uniwersalny rozmiar. Wykonane są z elastycznego materiału, który idealnie dopasowuje się do budowy anatomicznej zwierzęcia. Wyposażone są w bardzo mocne zapięcie rzepowe, skutecznie chroniące przed zsunięciem się opaski. Materiał jest miły w dotyku i bezpieczny dla delikatnej zwierzęcej skóry oraz sierści.

Opaska identyfikacyjna dla krów – zastosowanie

W dawnych czasach gdy gospodarstwa hodowlane składały się z kilku sztuk bydła, identyfikacji poszczególnych osobników dokonywano „na oko” na podstawie różnic w budowie anatomicznej, układu łat oraz innych znaków szczególnych. Obecnie stosuje się zdecydowanie lepsze i skuteczniejsze metody znakowania, bez których nie ma mowy o sprawowaniu kontroli nad licznym stadem. Obligatoryjnie zwierzęta gospodarskie muszą być rejestrowane w ARiMR, która nadaje im indywidualne numery identyfikacyjne umieszczane na kolczykach. Oprócz znakowania urzędowego stosuje się także znakowanie wewnętrzne, które ułatwia identyfikację każdego zwierzęcia w hodowli. Do tego celu służą opaski identyfikacyjne dla krów, które bardzo często wykorzystywane są również do oznaczania zwierząt chorych. Opaski identyfikujące dla bydła można umieszczać np. na wymionach lub kończynach tylnych zwierzęcia.

Artykuły do identyfikacji wizualnej zwierząt gospodarskich

Opaska identyfikacyjna dla bydła to bardzo prosty i skuteczny sposób na oznaczenie zwierząt gospodarskich. Wysokiej jakości materiały wykonania gwarantują wieloletnią trwałość produktu. Nasze opaski wyróżniają się bardzo intensywnym i trwałym kolorem, który nie blaknie pod wpływem czynników zewnętrznych czy promieniowania słonecznego. W naszym sklepie internetowym ROLNET posiadamy opaski do znakowania bydła oraz inne artykuły służące do trwałego lub czasowego znakowania. U nas znajdą Państwo wysokiej jakości kredki w formie wysuwanego sztyftu, które znakują zwierzęta intensywnym kolorem na okres 14 dni, solidne i wytrzymałe obroże, a także profesjonalne i niezawodne narzędzia do kolczykowania bydła. Posiadamy również w ofercie produkty dla hodowli trzody chlewnej, kóz, owiec i gołębi oraz pełne wyposażenie do hodowli koni i drobiu. Nasz sklep oferuje także produkty dla gospodarstw rolnych i ogrodniczych. Oferujemy Państwu doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich produktów. Zapewniamy profesjonalną i miłą obsługę oraz szybką dostawę zamówienia.