• Linki i rączki do dekoronizacji cieląt

image

  • Parametry

Nowoczesne stada krów mlecznych najczęściej pozbawione są rogów. Częściej rogi można spotkać u krów mięsnych. Zazwyczaj jednak cielęta poddawane są zabiegowi pielęgnacyjnemu polegającemu na usunięciu zawiązków rogów. Dekornizacja jest zabiegiem prostym i bezkrwawym. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo linki i rączki do dekornizacji cieląt. Produkty pochodzą z naszej własnej produkcji, dzięki czemu wyróżniają się doskonałą jakością, trwałością i niezawodnością. Zachęcamy do zapoznania się z całym oferowanym przez nas asortymentem dedykowanym dohodowli bydła.

Dekornizacja cieląt – czym jest i kiedy zabieg się przeprowadza?

Dekornizacja polega na usunięciu zalążków rogów u cieląt lub ewentualnie usunięciu wyrośniętego rogu w przypadku dojrzałej krowy. Dlaczego zabieg jest przeprowadzany? Głównie z uwagi na bezpieczeństwo stada. Obecność rogów może wiązać się z uszkodzeniem innych osobników. Dekornizacja nie tylko likwiduje dominację w stadzie, ale również ułatwia pobieranie paszy, a także pozwala w łatwy sposób zadbać o zdrowie zwierzęcia. Zabieg przeprowadzany jest u cieląt najczęściej do 6. tygodnia życia, kiedy to zalążki nie są jeszcze bardzo rozwinięte, a ich rozmiar wynosi maksymalnie 10 mm. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo profesjonalne linki i rączki do dekornizacji i embriotomii.

Dekornizacja cieląt – akcesoria i sprzęt

Linki do dekornizacji cieląt oraz rączki do dekornizacji cieląt to tylko część asortymentu, jaki przygotowaliśmy. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy także dekornizatory gazowe dla cieląt oraz dekornizatory elektryczne. Dekornizatory gazowe do rogów wyróżniają się wysoką ergonomią i łatwością obsługi. Maksymalną temperaturę uzyskują w bardzo krótkim czasie, a do ich obsługi niewymagany jest przewód zasilający. Dzięki temu można zabieg przeprowadzić w dowolnym miejscu. Modele elektryczne również chętnie wybierane są przez hodowców, rolników i ogrodników. Wykonane są z bardzo wytrzymałych materiałów oraz wyróżniają się wysoką ergonomią pracy. W naszym sklepie oferujemy modele wyróżniające się niezawodnością i długim czasem pracy, pochodzące od najlepszych producentów. Postawiliśmy głównie na markę Kerbl, która cieszy się dużym uznaniem wśród hodowców.

Dekornizacja cieląt i akcesoria do hodowli bydła

Dekornizacja cieląt i związane z nią akcesoria oraz sprzęt to nie jedyny asortyment, jaki przygotowaliśmy dla naszych klientów. Oferujemy pełen zbiór produktów niezbędnych do hodowli bydła. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest odpowiednie pojenie i żywienie owiec oraz ich pielęgnacja. Przygotowaliśmy produkty niezastąpione podczas znakowania i identyfikacji, do poskramiania i kontroli bydła, a także profilaktyki zdrowotnej. Na szczególną uwagę zasługują takżeczochradła dla bydła, dojarki, koła nosowe, poganiacze, obroże oraz akcesoria porodowe dla bydła.

Nasz asortyment jest bardzo bogaty. Z tego też względu zachęcamy Państwa do zapoznania się z wszystkimi naszymi produktami, a w razie pytań do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Jesteśmy przekonani, że nasz asortyment sprosta Państwa wymaganiom. My ze swojej strony gwarantujemy fachowe doradztwo na każdym etapie zamówienia. Zamówiony przez naszą stronę asortyment mogą Państwo odebrać osobiście lub możemy dostarczyć do Państwa za pośrednictwem firmy kurierskiej. Profesjonalnym hodowcom, którzy chcą być na bieżąco z naszą ofertą, polecamy zapisanie się do newslettera. Subskrybenci jako pierwsi otrzymują od nas informację o nowościach i ofercie promocyjnej.