• Kleszcze nosowe dla bydła

image

  • Parametry

Poskramianie zwierząt hodowlanych wymaga posiadania odpowiednich umiejętności, doświadczenia i siły. Niezbędne będą także wysokiej jakości akcesoria do poskramiania i kontroli bydła, które posiadamy w naszym sklepie internetowym. U nas znajdą Państwo skuteczne i solidne koła nosowe ułatwiające kontrolę nad agresywnym zwierzęciem i zwiększające bezpieczeństwo opiekuna oraz koła przeciw samozdajaniu się krów. Niezbędnymi akcesoriami umożliwiającymi szybki i łatwy montaż poskromów są kleszcze nosowe. W naszej ofercie posiadamy kleszcze nosowe ze sprężyną, modele z linką do prowadzenia zwierzęcia, kleszcze do zakładania kół typu „Bizon”, oraz modele do zakładania kół przeciw zdajaniu.

Kleszcze nosowe dla krów do kół przeciw samodzajaniu

Koła przeciw samozdajaniu to skuteczna metoda uniemożliwiająca krowom ssanie mleka innych osobników w stadzie. Koła chronią przed niedoborami mleka u karmiących krów oraz eliminują straty cennego surowca spożywczego. Aby proces zakładania kół przeciw zdajaniu przebiegł szybko i bezproblemowo polecamy kleszcze nosowe przeciw samozdajaniu dla krów. W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości kleszcze nosowe dla krów wykonane z bardzo wytrzymałej stali nierdzewnej, odpornej na działanie kwasów. Wyposażone są w bardzo wygodną rękojeść pokrytą tworzywem sztucznym. Pozwalają na zaciskanie kół w różnym rozmiarze. Korzystając z naszych kleszczy, mają Państwo pewność, że koła nosowe zostaną zamocowane w prawidłowy i bezpieczny dla zwierzęcia sposób.

Kleszcze nosowe dla bydła do zakładania kół typu „Bizon”

Jednym z najskuteczniejszych sposobów poskramiania bydła hodowlanego są specjalne koła nosowe typu „Bizon”, które znacznie ułatwiają prowadzenie i kontrolowanie dużego i ciężkiego zwierzęcia. Koła polecane są szczególnie w przypadku agresywnych buhajów. Do prawidłowego zamontowania kół niezbędne będą odpowiednie narzędzia, takie jak kleszcze nosowe dla bydła. Wykonane są z lekkiego i bardzo wytrzymałego aluminium. Pozwalają na bezpieczną aplikację koła typu „Bizon” bez wcześniejszego przebijania przegrody nosowej. Pasują do kółek nosowych o średnicy 52-54 mm. Dzięki tym narzędziom montaż poskromów będzie niezwykle łatwy i bezstresowy dla nas, jak i dla zwierząt. Wysokiej klasy kleszcze nosowe do kół typu Bizon powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego gospodarstwa.

Skuteczne sposoby poskramiania zwierząt hodowlanych

W naszej ofercie posiadamy także solidne kleszcze przeznaczone do dyscyplinowania i poskramiania bydła umożliwiające pełną kontrolę nad zwierzęciem bez przebijania przegrody nozdrzy. Polecamy kleszcze nosowe dla bydła wyposażone w mocny zacisk sprężynowy. Wykonane są ze stali hartowanej, niezwykle odpornej na uszkodzenia mechaniczne. Bardzo łatwy i szybki w użyciu jest uchwyt typu „Harms” mający specjalny suwak do precyzyjnego zaciskania kleszczy na nozdrzach. Ciekawą propozycją w naszej ofercie są niklowane kleszcze nosowe dla bydła wyposażone w solidną linkę do prowadzenia zwierzęcia na pastwisko lub do obory.

Sklep rolnet.pl – wysokiej jakości produkty dla gospodarstwa hodowlanego

Prowadzą Państwo gospodarstwo hodowlane i potrzebują wysokiej jakości akcesoriów ułatwiających wykonywanie codziennej pracy? W naszej ofercie posiadamy wszystko, co niezbędne jest w profesjonalnej hodowli zwierząt. U nas znajdą Państwo produkty do hodowli bydła, a także przeznaczone do hodowli drobiu, trzody chlewnej, królików, gołębi, koni i owiec oraz artykuły dla zwierząt domowych. Dostępne w naszej ofercie produkty znacznie umożliwiają stworzenie zwierzętom odpowiednich warunków do życia i rozwoju oraz ułatwiają sprawowanie obowiązków związanych z obsługą żywego inwentarza.