• Karmidła i wiadra dla cieląt

image

  • Parametry

Jak karmić cielęta? To pytanie zadaje sobie każdy początkujący hodowca. Należy zwrócić uwagę na to, że żywienie bydła, a w szczególności cieląt jest bardzo dużym wyzwaniem dla hodowcy. Jakość żywienia ma ogromny wpływ na dalsze zdrowie i samopoczucie zwierzęcia. W naszym sklepie internetowym Rolnet znajdą Państwo bogaty asortyment produktów, dzięki którym karmienie cieląt będzie o wiele łatwiejsze. Zachęcamy do zapoznania się z karmidłami i wiadrami dla cieląt oferowanymi na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy najwyższą jakość i fachowe doradztwo.

Dlaczego warto zdecydować się na karmidła dla cieląt ze smoczkiem?

Jak karmić cielaki, aby zaspokoić ich naturalną potrzebę ssania oraz pozytywnie wpłynąć na trawienie? Odpowiedź jest jednoznaczna – należy zainwestować w najwyższej jakości wiaderko do pojenia cieląt z zaworem i smoczkiem. Oferowane w ramach naszego sklepu Rolnet wiadra są idealnie przystosowane do prawidłowego pojenia cieląt. Wiadra nadają się do stosowania z produktami spożywczymi.

Karmienie cieląt tylko z asortymentem marki Rolnet

Dostępne w naszym sklepie karmidła dla cieląt wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Bazują na wytrzymałym tworzywie sztucznym, solidnej konstrukcji i wygodnej, metalowej rączce, która ułatwia przenoszenie wiadra. Wiadro dla cieląt z metalowym pałąkiem jest kwasoodporne i łatwe w czyszczeniu. To ogromna zaleta, szczególnie w przypadku dużych hodowli. W sklepie Rolnet oferujemy wiadra o różnej pojemności. Można zatem wybrany produkt dopasować do osobistych preferencji i wielkości hodowli bydła. Na szczególną uwagę zasługuje także zaprojektowane do specjalnych pokarmów budulcowych dla cieląt karmidło dedykowane od 2. dnia do 3. m-ca życia cielaka. Zdecydowanie polecamy ten produkt Państwa uwadze.

Jak karmić cielaki – butelki do pojenia

Karmienie cieląt to nie tylko karmidła i wiadra, ale również, wysokiej jakości butelki do pojenia. Przydadzą się w czasie bezpośrednio po okresie siarowym, kiedy to następuje etap karmienia pełnym mlekiem lub preparatem mlekozastępczym. Butelki do pojenia cieląt dostępne w naszym sklepie to wysokiej jakości produkty o zróżnicowanym kształcie i pojemności. Oferujemy zarówno butelki o pojemności jednego litra, jak i modele, w których zmieszczą się aż cztery litry mleka zastępczego. Butelki doskonale sprawdzają się także do podawania lekarstw. Butelki ze skalą poziomu napełnienia przeznaczone do wychowu zwierząt pochodzą z naszej produkcji. Bezdyskusyjnie warto w nie zainwestować.

Dodatki żywieniowe dla cieląt – przemyślane karmienie bydła

Karmidła, butelki i wiadra to tylko część asortymentu, jaki przygotowaliśmy w ramach produktów przeznaczonych dokarmienia cieląt. Jednym z kluczowych produktów są dodatki żywieniowe dla cieląt. W naszym sklepie Rolnet oferujemy preparaty mineralno-ziołowe regulujące procesy wodno-elektrolitowe. Są to produkty pozwalające skutecznie walczyć z biegunkami u cieląt. W ich składzie znaleźć można wyciągi z kory dębu, kakao, pektyny, ekstrakty roślinne oraz probiotyk BIO PLUS 2B. Bakteriobójcze, ściągające i zapobiegające nieżytom przewodu pokarmowego – takie działanie wykazują zawarte w preparatach substancje czynne.

Karmidła i wiadra dla cieląt oraz pozostałe produkty dohodowli bydła dostępne w naszym sklepie zamówią Państwo bez wychodzenia z domu, w dogodnym dla siebie czasie i miejscu. Zaoszczędzony czas można poświęcić na ulepszanie hodowli i jeszcze większą dbałość o dobrostan zwierząt. Dzięki temu dochodowość gospodarstwa może znacznie wzrosnąć.