• Dezynfekcja racic trzody

image

  • Parametry

 

Pielęgnacja racic to jeden z kluczowych elementów dbania o trzodę. Zdrowe racice to zwiększona wydajność i efektywność produkcji oraz mniejsze koszty związane z leczeniem zwierzęcia. Istotna jest regularność.Dezynfekcja racic trzody jest niezbędna do przeprowadzenia korekty w sposób właściwy, unikając tym samym zakażenia i licznych chorób, które z kolei mogą wykluczyć zwierzę z hodowli. Rolnet to sklep internetowy, w którym znajdą Państwo zarówno wanny, jak i preparaty do dezynfekcji racic trzody. Są to wyroby cenione przez hodowców w całym kraju, są fabrycznie nowe i mają gwarancję producenta. Są to także produkty, które spełniają wszelkie wymogi i co najważniejsze, są bezpieczne dla świń. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem sklepu.

Dezynfekcja racic trzody chlewnej - dlaczego konieczna?

Kąpiel i dezynfekcja racic trzody chlewnej to najprostsze i zarazem najlepsze sposoby na zapobieganie schorzeń kończyn zwierząt. Podczas kąpieli w specjalistycznym preparacie o działaniu bakteriobójczym niszczone są wszelkie zarazki. Dzięki temu nawet przy uszkodzeniu racicy nie dochodzi do rozwoju choroby lub zakażenia. Zabieg, jakim jest kąpiel dezynfekująca, powinien być wykonywany regularnie. Wybierając preparat, szczególną uwagę należy zwrócić na jego skład. Sprawdzony, najlepiej ekologiczny koncentrat poprawi dobrostan zwierząt oraz rentowność produkcji. Dezynfekcja racic macior, szczególnie w okresie przed oproszeniem i po oproszeniu, jest niezwykle ważna.

Najlepsze wanny do dezynfekcji racic trzody od Rolnet

Rolnet to sklep, w którym dużą uwagę przykładamy do jakości prezentowanego asortymentu. Oferujemy zatem wyłącznie najwyższej jakości wanny do dezynfekcji racic trzody, które są lekkie i wytrzymałe. Dodatkowo wyróżniają się wysoką odpornością na promieniowanie UV, co również wpływa na ich trwałość. Przemyślane profile o strukturze komórkowej i specjalna powierzchnia sprawiają, że zwierzęta czują się bezpiecznie, a środek dezynfekujący ma łatwiejszy dostęp do racic. Dezynfekcja racic świń w oferowanych wannach jest komfortowa także z uwagi na rozmiar pojemnika.

Preparaty do dezynfekcji racic trzody - rekomendacje Rolnet

Do dezynfekcji racic tuczników potrzebna jest nie tylko odpowiednia, wytrzymała wanna do dezynfekcji, ale również świetnej jakości preparat. Specjalna receptura prezentowanych w naszym sklepie specyfików pozwala na wniknięcie środka głęboko do beztlenowych struktur racic niezależnie od natężenia zabrudzeń. Środki dostępne w naszym sklepie będą idealne nie tylko do dezynfekcji racic świń, ale również bydła i owiec. Preparaty do dezynfekcji racic trzody stosowane są zarówno w dużych hodowlach, jak i w mniejszych gospodarstwach. W tych pierwszych najczęściej w formie kąpieli, z kolei w drugiej w formie oprysku racic np. raz na tydzień. Oferowane przez nas preparaty nie tylko wykazują działanie bakteriobójcze, ale również tworzą ochronną powłokę.

Dezynfekcja racic trzody i jej pielęgnacja

Dezynfekcja racic świń to nie jedyny zabieg wykonywany w ramach hodowli. Do pielęgnacji i leczenia racic trzody przyda się także wiele innych narzędzi. Będą to noże do korekcji racic, kleszcze, tarcze szlifierskie, smoła bukowa oraz drewniane klocki do racic. W sklepie internetowym Rolnet staramy się wychodzić naprzeciw wymaganiom naszych klientów, oferując między innymi gotowe zestawy do pielęgnacji i leczenia racic. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem sklepu, w tym z produktami dedykowanymi także do hodowli innych zwierząt. Oferujemy produkty stworzone z myślą o hodowli koni, owiec, drobiu i bydła.