• Butelki do pojenia i karmienia cieląt

image

  • Parametry

Jednym z najważniejszych aspektów hodowli zwierząt jest ich prawidłowe karmienie i pojenie. Poidła butelkowe dla cieląt oferowane przez nasz sklep to produkty, które pozwolą zadbać o zwierzęta, ich zdrowie i dobre samopoczucie. Należy pamiętać o tym, że prawidłowe żywienie cieląt decyduje o ich zdrowiu na wszystkie kolejne lata. Butelki dla cieląt prezentowane w naszym sklepie to produkty najwyższej klasy, projektowane i tworzone przez naszą markę własną. Gwarantujemy najwyższą jakość i świetną cenę. Zachęcamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem.

Kiedy wprowadzić butelki do pojenia cieląt?

Butelki do pojenia cieląt wykorzystywane są do podawania preparatów mlekozastępczych. Znajdują także zastosowanie w podawaniu leków. Poidła butelkowe dla cieląt występują w naszymsklepie w różnych wariantach. Są to produkty o zróżnicowanej wielkości, pojemności i kształcie. Dzięki temu każdy hodowca bez problemu wybierze produkt trafiający w jego potrzeby. Najmniejsze buteleczki są o pojemności 1 litra, a największe pomieszczą nawet 4 litry preparatu mlekozastępczego. Butelki dla cieląt wyróżniają się ergonomicznym kształtem i trwałością. Na naszej stronie można zamówić także wymienne smoczki. Wszystkie butelki są naszej własnej produkcji.

Karmienie cieląt – poidła butelkowe dla cieląt i wiele więcej

Poidła butelkowe dla cieląt to nie jedyny asortyment, jaki przygotowaliśmy dla naszych klientów w ramach produktów przeznaczonych dokarmienia cieląt. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotny dla hodowli jest dobrostan zwierząt. Z tego też względu w naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości karmidła i wiadra, które wyposażone zostały w smoczek ułatwiający żywienie. Ich zaletą jest brak obecności kadmu, który jest niezwykle szkodliwy dla organizmów żywych. Zamawiając poidła butelkowe dla cieląt w naszym sklepie, warto rozważyć także zakup wiadra lub karmidła. Warto także zwrócić uwagę nadodatki żywieniowe dla cieląt. To preparaty regulujące procesy wodno-elektrolitowe, a więc pomagające między innymi zwalczyć biegunkę. W ich składzie znajdą Państwo ekstrakty roślinne, wyciągi z kory dębu, kakao, substancje śluzowe, pektyny oraz probiotyk BIO PLUS 2B.

Profesjonalna hodowla bydła tylko z Rolnet

Rolnet to sklep internetowy, w którym zaopatrzą się Państwo we wszystkie produkty niezbędne do prowadzenia rentownej hodowli bydła. Butelki do pojenia cieląt stanowią jedynie niewielki odsetek produktów dla hodowców. W naszym asortymencie znajdą Państwo także produkty do poskramiania i kontroli bydła, w tym poganiacze elektryczne, koła nosowe, poskromy i obroże, artykuły do znakowania i identyfikacji bydła, w tym cyfry do obroży identyfikacyjnej, kolczykownice, kredki i opaski identyfikacyjne, a także artykuły związane z pielęgnacją bydła, zdrowiem, porodem i profilaktyką zdrowotną.

Doświadczeni hodowcy, jak i osoby stawiające pierwsze kroki na gospodarstwie rolnym, mogą liczyć na nasze profesjonalne doradztwo. Zapewniamy fachową obsługę na każdym etapie zamówienia. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w godzinach pracy biura. Nasz zespół z chęcią pomoże w doborze odpowiedniej butelki dla cieląt, jak i dojarki, czochradła lub wanny do dezynfekcji racic. Rolnet to sklep skierowany także do hodowców koni, drobiu, gołębi, trzody chlewnej i królików. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem sklepu.