• Biegunka u zwierząt hodowlanych

image

  • Parametry

 

Każdy hodowca zwierząt chce, aby jego trzoda była zdrowa. W odpowiedzi na Państwa potrzeby stworzyliśmy ofertę obejmującą produkty, które pomagają zapobiegać problemowi, jakim jest biegunka u zwierząt hodowlanych. Proponujemy preparaty, których zadaniem jest leczenie biegunki u zwierząt. Cechują się one wysoką skutecznością i naturalnym składem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zwierzęta hodowlanebiegunka i jej przyczyny

Biegunka u zwierząt hodowlanych to wbrew pozorom bardzo poważny objaw, który jeśli jest nieleczony, może zagrażać ich zdrowiu i życiu. Jedną z cięższych chorób, której symptomem jest biegunka u zwierząt i na którą choruje trzoda chlewna, jest dyzenteria. Jej przyczyną jest zakażenie się przez zwierzęta krętkami dyzenterii występującymi w kale znajdującym się na podłodze lub w ściółce zjadanej przez świnie.

Jakie są inne przyczyny tej dolegliwości, jeśli chodzi o zwierzęta hodowlane?Biegunka występuje również wtedy, gdy stosuje się niewłaściwą dietę, dlatego warto zadbać o odpowiednie dodatki żywieniowe dla świń. Leczenie biegunki u zwierząt hodowlanych rozpocząć należy jak najwcześniej, aby móc uniknąć jej negatywnego wpływu na zdrowie zwierząt.

Co na biegunkę u zwierząt?

Biegunka u zwierzątleczenie tej dolegliwości jest niezwykle istotne, jednak o wiele lepiej jest jej zapobiegać, niż ją leczyć, dlatego proponujemy również rozwiązania z zakresu profilaktyki. W tym celu warto dbać o dietę zwierząt, o odpowiednie warunki higieniczne oraz stosować uzupełniające mieszanki paszowe.

Leczenie biegunki u zwierząt hodowlanych wspomóc może zastosowanie preparatów, które znajdą Państwo w naszej ofercie. Aby uniknąć konieczności podawania antybiotyków, leczenie biegunki u zwierząt przeprowadzić można z wykorzystaniem produktów pochodzenia roślinnego, które są o wiele zdrowsze dla zwierząt i stanowią mniejsze zagrożenie. W naszym asortymencie znajdą Państwo wyłącznie środki najwyższej jakości, skutecznie pomagające zwalczyć biegunkę u zwierząt hodowlanych, tak aby zapewnić im zdrowie.