• Bandaże elastyczne, kohezyjne dla bydła

image

  • Parametry

Polecamy Państwu wysokiej jakości bandaże kohezyjne dla bydła przeznaczone do skutecznego zabezpieczenia zmienionego chorobowo miejsca na skórze i racicach zwierzęcia. Doskonale chronią przed czynnikami zewnętrznymi, wspomagając proces leczenia i przyśpieszając gojenie. Wykonane zostały z bardzo wytrzymałego i elastycznego materiału. Bardzo dobrze trzymają się na skórze, a jednocześnie nie utrudniają przepływu krwi. Polecane do zabezpieczenia ran i owrzodzeń powstałych w wyniku różnorodnych chorób racic. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą bandaży.

Wysokiej jakości bandaże elastyczne dla krów

Specjalistyczne bandaże elastyczne dla bydła to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia, jakie muszą znaleźć się w każdym gospodarstwie hodowlanym. Doskonale sprawdzą się jako zabezpieczenie zranienia lub zmienionego chorobowo miejsca na ciele zwierzęcia. Wspomagają gojenie i przyśpieszają rekonwalescencję po przebytych zabiegach. Bandaże elastyczne dla bydła zapobiegają przenikaniu do rany zanieczyszczeń oraz chorobotwórczych mikroorganizmów. Proponowane bandaże kohezyjne dla krów idealnie nadają się do podtrzymania opatrunków. Posiadamy szeroki wybór bandaży zróżnicowanych pod względem rozmiaru i kolorystyki.

Bandaże kohezyjne dla bydła oraz akcesoria do racic

W naszym asortymencie przygotowaliśmy duży wybór akcesoriów i środków do pielęgnacji i leczenia racic. Polecamy bandaże elastyczne dla bydła wykonane z bardzo wytrzymałych i rozciągliwych materiałów. Doskonale sprawdzają się w leczeniu i profilaktyce wielu chorób racic, jakie często dotykają zwierzęta gospodarskie. Nasze bandaże kohezyjne dla krów idealnie trzymają się na skórze. Wykazują odporność na wilgoć, a ich specjalnie zaprojektowana konstrukcja zapobiega przemieszczaniu się. Nasz sklep oferuje szeroką gamę produktów i preparatów do pielęgnacji i korekty racic bydła, które znacznie ułatwią utrzymanie zwierząt w idealnym zdrowiu.

Bandaże kohezyjne dla krów – największe zalety

Oferowane w naszym sklepie bandaże elastyczne dla krów to produkty wysokiej jakości o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Niezastąpione podczas procesu leczenia racic oraz jako środek pierwszej pomocy na wypadek zranienia. Utrzymują stałe napięcie i pozostają w miejscu aplikacji bez konieczności stosowania dodatkowych plastrów i zapinek. Można je idealnie dopasować nawet na bardzo nietypowych i nieregularnych powierzchniach. Nie przywierają ściśle do skóry, a także są bardzo łatwe w nakładaniu. Nasze bandaże elastyczne dla krów dostępne są w kilku kolorach i rozmiarach.

Dlaczego pielęgnacja racic jest tak ważna?

Odpowiednia dbałość o czystość racic oraz regularna korekcja to podstawowe obowiązki każdego hodowcy. Utrzymanie właściwej higieny chroni krowy przed groźnymi chorobami, na które narażone są szczególnie zwierzęta, które większość czasu spędzają w budynkach inwentarskich. Wysoka wilgotność panująca w oborze sprzyja rozwojowi bakterii, wirusów i grzybów, które w przypadku osłabienia struktury racic bardzo łatwo w nie wnikają, wywołując schorzenia. W celu ochrony zwierząt przed stresującym procesem leczenia należy bezwzględnie dbać o pielęgnację racic przy pomocy dostępnych w naszym sklepie preparatów i akcesoriów. Sklep ROLNET oferuje wysokiej jakości produkty niezbędne w hodowli bydła. U nas kupią Państwo wszystko, co potrzebne jest do zapewnienia zwierzętom odpowiednich warunków bytowych. Artykuły do czyszczenia, pielęgnacji i dezynfekcji racic przyczynią się do poprawy zdrowia i samopoczucia krów, co automatycznie wpłynie na wydajność mleczną i jakość mięsa.