• Akcesoria

image

  • Parametry

Zagłębiając się w temacie hodowli trzody chlewnej, nie można zapomnieć o akcesoriach. Dzięki nim dba się o bezpieczeństwo zarówno zwierząt, jak i hodowców. Akcesoria ASF to między innymi kombinezony, opryskiwacze, folie, pojemniki, rękawiczki czy worki. Szukają Państwo najlepsze ASF akcesoria? Sklep Rolnet to źródło najlepszego wyposażenia gospodarstw.

Zapobieganie ASFakcesoria dostępne w Rolnet

Sklep z akcesoriami zapobiegania ASF posiada szereg produktów różnej maści. Wszystkie mają za zadanie zwiększenie higieny i bezpieczeństwa. ASF akcesoria można podzielić na kilka typów. Jedne z nich to wszelkie stroje, które ubierają hodowcy: kombinezony, maski czy rękawiczki. Kolejna grupa to urządzenia do oprysków. Te wpływają na szybkość pracy i ułatwiają życie użytkowników. Dzięki nim można pokryć danym specyfikiem spore tereny, wykorzystując mały zakres sił. Dostępne są również produkty, które służą do zapobiegania ASF, akcesoria te to między innymi rękawiczki, worki czy maski. Te ASF akcesoria są jednorazowe i chronią zarówno hodowców, jak i trzodę chlewną. Ostatnia grupa akcesoriów to przedmioty chroniące przed inną zwierzyną. Do nich można zaliczyć siatki przeciw ptactwu czy też karmniki deratyzacyjne. Wszelkie tego typu akcesoria ASF zakupią Państwo na naszej stronie.

ASF akcesoria do dezynfekcji

Jeśli w gospodarstwie pojawi się ognisko choroby zakaźnej, rodzi się dość poważne ryzyko dużych strat, głównie na poziomie ekonomicznym. Skutecznym sposobem zapobiegania takim sytuacjom jest dezynfekcja. Sklep z akcesoriami zapobiegania ASF posiada bogatą ofertę sprzętów, które pomogą w takich pracach. Pod uwagę warto wziąć maty dezynfekujące do obuwia oraz te do oczyszczania pomieszczeń. Nasącza się je specjalnym preparatem, aby chronić gospodarstwo przed wnoszeniem bakterii, wirusów i innych substancji zagrażającym trzodzie chlewnej.

Zakup najlepszych akcesoriów ASF tylko w Rolnet

Rolnet to między innym sklep z akcesoriami zapobiegania ASF. W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkiej maści akcesoria ASF. U nas w atrakcyjnych cenach zakupicie produkty służące do zwiększenia bezpieczeństwa trzody chlewnej i ludzi wokół. Akcesoria ASF przez sklep Rolnet zostały połączone również w specjalne pakiety, w których wszystko, co najważniejsze mogą Państwo zamówić naraz.