• Wycielacze i urządzenia porodowe dla krów

image

  • Parametry

Wycielacz to niezwykle przydatne urządzenie przeznaczone do aktywnego wspomagania trudnych porodów, jakie często zdarzają się w gospodarstwach hodowlanych. Wysokiej jakości wycielacz znacznie przyśpieszy przyjście na świat nowego zwierzęcia oraz zdecydowanie skróci czas porodu, co jednocześnie pozytywnie wpłynie na zdrowie i samopoczucie cielnej krowy czy jałówki. Sklep internetowy ROLNET oferuje wyłącznie wysokiej jakości produkty do hodowli bydła i urządzenia porodowe dla krów. Posiadamy także szeroki asortyment akcesoriów przydatnych podczas wycielania oraz artykuły i preparaty dla cieląt.

Wycielacze – niezastąpione przy trudnych porodach

Zdrowe i zadbane krowy zwykle nie mają problemów z samodzielnym wydaniem na świat swojego potomstwa. Zdarzają się jednak nieoczekiwane problemy wymagające podjęcia natychmiastowych działań, które zapobiegną komplikacjom zagrażającym życiu i zdrowiu matki oraz cielaka. W takich sytuacjach niezastąpionym wsparciem będzie wysokiej jakości wycielacz z oferty naszego sklepu. Jest to urządzenie przeznaczone do pracy z wykorzystanie linek porodowych, które zaczepia się o głowicę, a drugie końce zapętla nad stawami nadgarstkowymi cielaka, próbującego wydostać się z łona matki. Wycielacze dla krów zbudowane są z prowadnicy, głowicy oraz prowadnicy, która napręża linki, powodując stopniowe wysuwanie się cielaka.

Jakie zalety mają dostępne w naszym sklepie wycielacze?

Ogromną zaletą wycielaczy dla bydła, dostępnych w naszym sklepie, jest wysoka jakość wykonania, funkcjonalność oraz łatwość obsługi. Urządzenia te mogą być bez z powodzeniem obsługiwane przez tylko jedną osobę. Wycielacze eliminują konieczność angażowania innych osób do porodu, co znacznie ułatwia zadanie, gdy krowa zacznie rodzić np. w godzinach nocnych. Te niezwykle przydatne urządzenia porodowe dla krów występują w naszym sklepie w kilku wersjach. Wszystkie oferowane modele są bardzo funkcjonalne i solidne. Wyposażone są w różne udogodnienia, takie jak mechanizm zwalniania naciągu w razie zbyt silnego naprężenia linek. Należy pamiętać, że zastosowanie wycielacza możliwe jest wyłącznie podczas porodu fizjologicznego przy ułożeniu główkowym prostym lub pośladkowym prostym. Dlatego przed rozpoczęciem wycielania należy bezwzględnie sprawdzić ułożenie i pozycję cielaka.

Czy warto kupić urządzenia porodowe dla bydła?

Wycielacze dla krów oraz inne urządzenia porodowe dla bydła to niezbędny sprzęt, jaki musi znaleźć się na wyposażeniu każdego gospodarstwa. Zapewniają bezpieczny i bezproblemowy poród, co korzystnie wpływa na zdrowie i produktywność nowo narodzonej sztuki. Nasz sklep oferuje szeroki asortyment produktów do porodu i odchowu cieląt, a także preparaty do pielęgnacji wymion, które należy stosować regularnie w celu zapewnienia jak najlepszej wydajności i jakości produkowanego mleka, co jest szczególnie ważne po narodzinach cielaka. Posiadamy również specjalistyczne preaparaty przeznaczone do dippingu strzyków. Zawierają one składniki, które odkażają i zasklepiają kanały strzykowe, chroniąc przed groźnym zapaleniem wymion.

Sklep ROLNET – szeroka oferta dla hodowli bydła

Nasza oferta obejmuje również produkty dla innego rodzaju hodowli. Posiadamy asortyment dla hodowli trzody chlewnej, drobiu, owiec, koni, królików, a nawet gołębi. U nas znajdą Państwo wysokiej jakości produkty dla gospodarstw rolnych i ogrodniczych. Polecamy solidną i trwałą odzież ochronną i roboczą, produkty do domu i obejścia oraz artykuły dla zwierząt domowych. Oferujemy fachową pomoc w doborze odpowiednich produktów. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę oraz błyskawiczną wysyłkę zamówionego towaru.