• Wentylator kominowy Farma, 63 cm

Symbol: 1616033263
2382.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
EAN 5700037499116

Zamów telefonicznie! 690-387-365

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Obiekty inwentarskie, hale produkcyjne lub inne budynki to obiekty, w których najczęściej stosuje się wyciągowe wentylatory kominowe do wsparcia skutecznego odprowadzania zanieczyszczonego powietrza z wnętrza budynku na zewnątrz. Aby wentylator działał sprawnie, niezbędny jest przyrost ciśnienia statycznego ze strony ssawnej. Musi on być większy niż ze strony tłoczonej. Gdy pojawia się różnica ciśnień, następuje ruch powietrza. W trakcie pracy wentylatora wytwarza się różnica ciśnień i powietrze wprowadzane jest w ruch. Wentylacja jest kluczowa, aby zapewnić zwierzętom przebywającym w pomieszczeniach gospodarczych odpowiednie warunki.

Wentylator do komina Farma wykorzystywany może być w systemach wentylacyjnych budynków inwentarskich. Wentylator 63 cm jest energooszczędny, wyróżnia się niskim poziomem hałasu i bardzo dużą wydajnością. Producent zapewnił możliwość regulacji obrotów. To wysokiej klasy produkt, wykonany ze sprawdzonych materiałów. Dzięki temu może pracować w każdych warunkach środowiskowych i wysokich temperaturach.

Prawidłowe funkcjonowanie komina – wentylator do komina

Aby komin prawidłowo funkcjonował, należy zadbać o urządzenie, jakim jest wentylator kominowy. Dobrze dobrany wentylator może utrzymać odpowiednią jakość powietrza w budynku inwentarskim. Każdy wentylator, wspomagający ciąg kominowy, charakteryzuje się określonymi parametrami. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia przeznaczone do montażu w każdym kanale kominowym. Ważne jest zastosowanie odpowiednio wyprofilowanych dysz, które pomogą w zmniejszeniu poziomu generowanego hałasu oraz strat ciśnienia.

Wentylator kominowy 63 cm cechuje się stopniem szczelności IP55. Jest to wskaźnik informujący o tym, w jakim stopniu urządzenie jest odporne na działanie wilgoci, pojawiającej się w otoczeniu wentylatora. IP55 to wysoki stopień, co gwarantuje bezawaryjną pracę urządzenia przez wiele lat.


Najwyższą jakości nadają im takie elementy jak:
- Aluminiowy korpus silnika
- Specjalne łożyska zamknięte, ze smarem odpornym na wysokie temperatury
- Odporne na korozję elementy silnika oraz mocowania
- Izolacja silnika klasy "F" odporna na wysokie temperatury

Wentylatory Farma charakteryzuje:
- Niskie zużycie energii
- Niski poziom hałasu
- Bardzo duża żywotność
- Bardzo duża wydajność
- Odporność na trudne warunki - kurz i zachlapania wodą (zgodne z normą: IP-55)
- Możliwość regulacji obrotów z użyciem regulatorów
- Nezawodność

 

 

Jednostka

Sztuka

Zasilanie

230

Średnica (mm)

630

Moc

0,57

Wydajność

12400

Obciążenie (A)

2,5 - 2,7

Obroty (Rpm)

900

Ilość łopatek

6Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Opinie produktowe Zaufane.pl
 
Rolnet Michał Kowalczyk Reviews with ekomi-pl.com