• Wentylator do obory

image

  • Parametry

Wentylator do obory

Prawidłowa wentylacja obory oraz innych pomieszczeń inwentarskich to w sezonie letnim kluczowa kwestia. Choć wszystkie zwierzęta hodowlane źle znoszą upały, bydło jest szczególnie narażone na negatywne działanie wysokiej temperatury. Powyżej 25 stopni krowy zużywają energię na radzenie sobie z nadmierną ciepłotą, przez co obniża się poziom produkcji mleka. Aby zapobiegać takiej sytuacji, warto postawić na dodatkowy system wentylacji obory.

Wentylator do chlewni

System klimatyzacji obór jest kosztownym rozwiązaniem, na które nie każdy przedsiębiorca może sobie pozwolić. Wentylatory do obory stanowią najlepszą alternatywę: umożliwia obniżenie temperatury w pomieszczeniu oraz zapewnia dostęp świeżego powietrza. Warunkiem jest wybór odpowiedniego wentylatora do obory; dostępny w naszej ofercie mieszacze powietrza to ciche wentylatory przeznaczone do montażu w budynkach gospodarczych. 

Mieszacz powietrza

Mieszacze powietrza dostępne w naszym asortymencie to wentylatory koszowe ze specjalną siatką ochronną. Stawiamy przede wszystkim na jakość i trwałość: oferujemy wentylatory z roczną gwarancją, specjalnie zaprojektowane do pracy w budynkach gospodarczych. Zadbaj o prawidłową cyrkulację powietrza w oborze i zapewnij komfort zwierzętom oraz pracownikom. Wybierz jakość i trwałość – nasze mieszacze powietrza polecane są zarówno do większych budynków, jak i niewielkich obiektów gospodarczych. Możliwość prostego montażu wentylatora na podporach wewnątrz budynku to kolejna zaleta tego rozwiązania.