• Tabletki biologiczne do szamb i oczyszczalni, EKO-BAKTER SZMBO 10SZT

The Symbol : 6621501602

Tabletki SZAMBOTABS zmniejszają częstotliwość opróżniania zbiorników!

20.00
opak Add to wishlist
Reviews
Shipping within 48 hours

Zamów telefonicznie! 690-387-365

Leave your phone

EKO-BAKTER SZAMBOTABS – tabletki do szamb i oczyszczalni

opakowanie 10 SZT

Najlepsze tabletki do oczyszczalni i szamb

Aby zwiększyć wydajność szamba lub przydomowej oczyszczalni należy stosować specjalny preparat do szamb – dzięki niemu zmniejsza się częstotliwość opróżniania zbiorników. Wybierz tabletki biologiczne do szamb: wygodny i bezpieczny produkt.

Tabletki biologiczne do szamb i oczyszczalni – ekologiczny sposób na udrażnianie przydomowych zbiorników

SZAMBOTABS to preparat do szamb, który może być stosowany również w przydomowych oczyszczalniach, kanalizacji oraz przenośnych toaletach. Specjalnie wyselekcjonowane szczepy bakterii saprofitycznych sprawiają, że tabletki do szamba SZAMBOTABS usuwają nieprzyjemny zapach wydobywający się z kanalizacji, szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków. Ponadto tabletki do oczyszczalni hamują rozwój szkodliwych drobnoustrojów przy jednoczesnym namnażaniu bezpiecznych dla zdrowia kultur bakteryjnych odpowiedzialnych za udrażnianie kanalizacji. By preparat do szamb działał skutecznie, ważna jest regularność przy jego użytkowaniu. Stosuj tabletki do szamba raz w tygodniu, by zachować ciągłość procesów biochemicznych.

Bezpieczny preparat do szamb i oczyszczalni

Tabletki biologiczne do szamb i oczyszczalni nie powodują korozji rur i nie niszczą kanalizacji. Mogą być bezpiecznie stosowane w każdym rodzaju kanalizacji, a ze względu na brak kwasów i substancji żrących tabletki do oczyszczalni są także bezpieczne dla środowiska. Regularne stosowanie preparatów biologicznych to sposób na hamowanie rozwoju szkodliwych drobnoustrojów oraz rozkład fekaliów, co z kolei umożliwia rzadsze opróżnianie zbiorników i zapewnia dalsze oszczędności.


Tabletki do szamb, kanalizacji, przydomowych oczyszczalni ścieków i przenośnych toalet.

Zastosowanie w domu i gospodarstwie, na działkach rekreacyjnych, do wspomagania instalacji kanalizacyjnych, zwłaszcza podciśnieniowych.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków i szamba:1 tabletka na 3 m³ pojemności zbiornika co 7 dni.

Tydzień jest najlepszym i zarazem najbardziej uzasadnionym biochemicznie okresem na zachowanie w 100% maksymalnego wykorzystania biopreparatów. Dłuższe odstępy bez względu na producenta mogą powodować negatywne procesy biochemiczne.

Sposób stosowania:

  • Szamba i oczyszczalnie ścieków – tabletki wprowadzić przez zamknięty układ kanalizacji (wrzucić do toalety), a po 3-5 minutach spłukać wodą. 
  • Zanieczyszczone zbiorniki wodne – tabletki wrzuca się bezpośrednio do zbiornika.
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The