• Systemy zadawania pasz dla bydła

image

  • Parametry

Na efektywność chowu bydła wpływa wiele elementów, w tym sposób żywienia oraz systemy zadawania pasz dla bydła. Dotychczas wiele czynności, w tym przygotowanie pasz dla bydła było w całości wykonywane przez człowieka. Wraz z rozwojem technologii i automatyzacji, wiele z nich zastępowane jest przez dedykowane do tego celu urządzenia. System zadawania pasz dla bydła oferowany przez nasz sklep sprosta nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom hodowców. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz konkurencyjne ceny.

Systemy zadawania pasz dla krów

Tradycyjna, jak i unowocześniona metoda podawania pasz w oborach ma swoich zwolenników i przeciwników. Za automatyzacją z pewnością przemawia oszczędność czasu i kosztów. Paszociągi do obory są coraz popularniejsze, gdyż są niezwykle pomocne, szczególnie podczas wydzielania pasz zimą. Dobrej jakości paszociągi dla krów dostępne w naszym sklepie internetowym są wyjątkowo odporne na uszkodzenia, a co za tym idzie, mogą być montowane nawet na zewnątrz. Nowoczesne systemy zadawania pasz do obory to doskonały sposób na zapewnienie stadu nieograniczonego dostępu do świeżej paszy. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo także rozwiązania pozwalające zadbać o odpowiednie pojenie bydła.

Systemy zadawania pasz dla bydła od sklepu Rolnet

W sklepie Rolnet zadbaliśmy o to, aby przygotowanie pasz dla bydła było łatwe i przyjemne. Do dyspozycji naszych klientów pozostawiamy bogaty asortyment, który pozwoli usprawnić pracę niezależnie od wybranego systemu zadawania pasz. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą karmideł dla bydła, koryt z korkiem spustowym, listew brzegowych oraz prętów wewnętrznych do karmidła. Jeśli mają Państwo wątpliwości, który produkt wybrać, to zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Z chęcią pomożemy, odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach pracy biura. Można skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Umożliwiamy także opcję pozostawienia swojego numeru, wówczas nasz doradca do Państwa oddzwoni.

Jak zamówić paszociągi dla bydła?

Systemy zadawania pasz dla bydła są bardzo łatwe w zamówieniu, podobnie jak pozostałe produkty dla hodowli krów. Cały proces zamówienia zajmuje zaledwie kilka minut. Jest prosty i intuicyjny, nawet dla osoby, która zakupy internetowe realizuje po raz pierwszy. Wybrany przez siebie produkt należy umieścić w koszyku przy pomocy dedykowanego przycisku, a następnie powrócić do zakupów lub przejść do finalizacji zamówienia. Finalizacja polega na wybraniu sposobu dostawy oraz zapłaty. Czas wysyłki podany jest przy każdym produkcie i najczęściej wynosi 48 godzin. Oznacza to, że wybrane przez Państwa paszociągi do obory mogą być używane w gospodarstwie już w ciągu kilku dni. Zachęcamy do zapoznania się z resztą asortymentu, także z produktami do hodowli koni, drobiu i trzody chlewnej.