• Siewniki

image

  • Parametry

Siewniki ogrodowe to bardzo przydatne urządzenia wspomagające pracę rolników i ogrodników. Wykorzystywane są do rozsiewania nasion, granulatu, nawozu i innych środków stosowanych w ogrodnictwie. Znacznie przyśpieszają i ułatwiają pracę oraz zapewniają równomierne rozprowadzenie nasion w glebie, co wpływa na uzyskanie lepszych plonów. Siewniki pomagają ogrodnikom w pracy oraz pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu i energii. W naszym sklepie oferujemy wysokiej jakościnarzędzia do sadzenia i pielęgnacji. Znajdą Państwo u nas bardzo poręczne i wydajne siewniki rolnicze. Zapraszamy!

Jakie zastosowanie ma siewnik do ogrodu?

Dostępne w naszym sklepie narzędzia i urządzenia ogrodowe to wysokiej klasy sprzęt skonstruowany tak, by wspomóc ogrodników i rolników w ich ciężkiej pracy. Oferowane produkty sprawiają, że wiele zadań można wykonać szybciej, sprawniej i wygodniej. Wśród dostępnych narzędzi znajdują się bardzo praktyczne i funkcjonalne siewniki ręczne i rozsiewacze, które znajdą zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Tego typu urządzenia są niezastąpione w zakładaniu i pielęgnacji trawnika. Zapewniają wygodne dozowanie i równomierne rozsiewanie nasion.

Siewniki sprawdzą się nie tylko w ogrodzie. Zastosowanie znajdują także zimą, gdy mogą być użyte do rozprowadzania soli i piasku na oblodzonych powierzchniach. Urządzenia te są wykorzystywane w przydomowych ogrodach, działkach i nie tylko. Korzystają z nich także profesjonalne firmy zajmujące się pielęgnacją parków, pól golfowych i boisk sportowych. U nas znajdą Państwo siewniki do warzyw, siewniki punktowe i rozsiewacze granulatu znanej i lubianej marki Gardena.

Siewniki – jakie rodzaje występują w sprzedaży?

Siewniki rolnicze występują w kilku wersjach. Dostępne są modele mechaniczne i pneumatyczne wyróżniające się dużą wydajnością. Doskonale sprawdzą się one w terenach o dużej powierzchni w gospodarstwach zajmujących się uprawą zbóż i roślin. W ofercie Rolnet mamy bardzo poręczne i uniwersalne siewniki ręczne, przeznaczone do prac w przydomowym ogródku. Urządzenia te mają niewielkie rozmiary, są lekkie i łatwe w manewrowaniu. Idealnie nadają się do zasiania trawy, ziół i warzyw na niewielkim obszarze.

Siewnik umożliwia szybkie i równomierne rozprowadzenie nawozu, który gwarantuje obfite plony. Do nawożenia trawników polecamy siewnik uniwersalny L marki Gardena, który świetnie sprawdzi się do rozsiewania nawozu, wapna i obornika. Można go użyć również do rozprowadzania soli, piasku i żwiru. Wyposażony jest w duże koła, które poradzą sobie w każdym terenie. Siewnik wykonany jest z odpornego na urządzenia i łatwego w czyszczeniu materiału. W każdym gospodarstwie przyda się także granulator, czyli urządzenie do rozsiewania nasion, nawozów i innych sypkich środków stosowanych w ogrodnictwie.

Dlaczego warto kupić siewniki do ogrodu?

  • Usprawniają zakładanie trawników.
  • Siewniki do warzyw umożliwiają równomierne rozprowadzanie nasion.
  • Można ich używać również zimą do rozsypywania soli i piasku.
  • Siewniki punktowe zapewniają bardzo wygodne dozowanie.
  • Są bardzo łatwe w obsłudze i konserwacji.
  • Idealne do rozsiewania nawozów.
  • Zwiększają efektywność pracy ogrodnika.

Siewniki i nie tylko. Co jeszcze przyda się w ogrodzie?

Siewniki to z pewnością bardzo przydatne narzędzia, które pozwolą znacznie przyśpieszyć wiele prac ogrodowych. W naszej ofercie mamy produkty bardzo solidne i trwałe oraz wygodne w użytkowaniu. Można z nich korzystać przez cały rok, nawet w trudnym terenie. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem naszego sklepu, w którym znajdą Państwo wszystkie niezbędne produkty do sadzenia i pielęgnacji roślin w przydomowym ogródku.